خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » ربودن عروس جلوی آرایشگاه توسط مردان غریبه + فیلم

ربودن عروس جلوی آرایشگاه توسط مردان غریبه + فیلم

فیلم ربودن عروس در شب عروسی قبل از ورود دختر به آرایشگاه

دزدی دختر هندی جلوی آرایشگاه

دزدی دختر

باز هم اخبار حوادث شاهد خبری تلخ از ربودن دختر هندی است که شب عروسی خود و فقط چند ساعت قبل از عروسی اش توسط چند مرد غریبه دزدیده شده است .

همین چند روز پیش بود که خبر ربودن عروس در روسیه منتشر شد و فیلم دردناکی از به اجبار بردن عروس برای رسم عجیب و غریب روسیه ای ها برای ازدواج با مرد غریبه ای که او را دزدیده منتشر شد .

هنوز داغی فیلم دزدی عروس روسیه ای آرام نشده بود که خبر از دزدیدن دختر هندی در شب عروسی اش روبروی آرایشگاه قبل از عروسی در رسانه ها خبرساز شده است که البته تفاوت این دو در این است که این دزدی عروس هندی برای رسم و رسوم خاصی نیست و قطعا مورد دیگری بوده است .

ویدئویی که به تازگی منتشر شده، لحظه وحشتناک ربوده شدن یک عروس هندوستانی را از مقابل آرایشگاهی در این کشور به تصویر می‌کشد. این ویدئو که توسط دوربین مدار بسته یکی از ساختمان‌های مشرف به آرایشگاه تهیه شده، نشان می‌دهد این زن جوان در حالی که لباس عروس بر تن دارد، توسط چند مرد ناشناس ربوده می‌شود. این اتفاق در روز جشن عروسی این زن و هنگام ورود او به آرایشگاه رخ داد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود این مردان در حالی دست و پای این زن را گفته‌اند، او را با تهدید به داخل یک خودرو می‌اندازند. در حالی که این زن از خود مقاومت نشان می‌دهد، تلاش می‌کند از خودرو خود را به بیرون پرتاب کند که توسط آدم ربایان دوباره به خودرو منتقل می شود.

کلیپ دزدی دختر هندی شب عروسی

دزدی دختر هندی

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی این زن چند ساعت پیش از شروع مراسم جشن عروسی خود قصد داشت به آرایشگاه عروس مراجعه کند که توسط آدم ربایان ربوده شد. بنا بر این گزارش آدم ربابان پنج نفر و مسلح به سلاح گرم بودند. این اتفاق در منطقه «فازیلکا» در ایالت پنجاب واقع در شمال هندوستان رخ داد. بنا بر گفته پلیس پنجاب زن جوان اهل روستای فیروزپور پنجاب بود.

هنوز علت این آدم ربایی مشخص نیست و پلیس محلی هندوستان نتوانسته سرنخی از این آدم ربایی بدست آورد. تحقیقات و جستجوهای پلیس برای شناسایی و دستگیری آدم ربایان ادامه دارد.

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو در حالی خبرساز میشود که چند روز پیش نیز ویدئوی ربوده شدن یک عروس در یکی از خیابان های روسیه خبرساز شده بود. در این حادثه که ظاهراً از رسومات عجیب یکی از مناطق روسیه است، این دختر جوان توسط چند مرد و با یک کمک یک خودروی تویوتا ربوده شد.

 

کلیپ دزدی دختر هندی

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*