خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » درگیری معلم زن و دانش آموز دختر دبیرستانی در کلاس درس + فیلم

درگیری معلم زن و دانش آموز دختر دبیرستانی در کلاس درس + فیلم

سیلی محکم معلم زن زیر گوش دختر دبیرستانی پس از درگیری لفطی و فیزیکی معلم و دانش آموز .

در کلاس های درس برخی مواقع اتفاقاتی میافتد که کنترل معلم از دستش خارج شده و همین مورد باعث اتفاقی نابهنجار میگردد که بیشتر این درگیری ها میان معلمان مرد و دانش آموزان پسر می باشد .

درگیری معلم زن با دختر دبیرستانی یکی از اتفاقات جالب توجهی بوده است که در چند روز اخیر فیلم آن منتشر شده و پس از درگیری لفطی و کمی درگیری فیزیکی معلم سیلی محکمی زیر گوش دانش آموز دختر مینوازد .

فیلم منتشر شده رفتار وحشتناک یک معلم اهل آفریقای جنوبی با یک دانش آموز دختر را در یک مدرسه خصوصی دخترانه این کشور به تصویر می‌کشد. این معلم در مقابل چشمان همکلاسی‌های این دختر نوجوان اقدام به زدن سیلی به صورت او کرد. ویدئویی که توسط یکی از دانش آموز و به صورت مخفیانه با دوربین تلفن همراه تهیه شده است، چگونگی وقوع این ماجرا به تصویر می‌کشد.

ظاهراً این معلم ۳۳ ساله که هویتش اعلام نشده است، به دلیل آنکه این دانش آموز در کلاس درس از تلفن همراهش استفاده کرده بود، با او درگیر شد. این حادثه روز سه شنبه و در دبیرستان دخترانه «سان سوئوکی» شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی رخ داد.

پلیس محلی آفریقای جنوبی با تایید وقوع این حادثه در روز شه شنبه از آغاز تحقیقات خود در این باره خبر داد. هنوز هیچ شخصی توسط پلیس بازداشت نشده است. این در حالی است که دپارتمان (اداره) آموزش و پرورش محلی نیز تحقیقات خود درباره این حادثه را آغاز کرده است. تصمیم‌گیری در خصوص سرنوشت این معلم خاطی در جلسه آتی این اداره انجام خواهد شد.

مادر این دانش آموز دختر به Eyewitness News گفت: «من به عنوان یک مادر احساس ناامنی می‌کنم. من واقعاً غمگین هستم و از این نوع رفتار ناامید و سرخورده شده‌ام. من سالیانه مبالغ زیادی به مدرسه پرداخت می‌کنم تا فرزندم به مدرسه برود اما در مدرسه باید شاهد چنین رفتارهایی با فرزندم باشم.»

فیلم کتک خوردن دختر دبیرستانی از معلم زن را در زیر مشاهده میفرمایید :

برای دانلود کلیپ درگیری معلم زن و دانش آموز دختر دبیرستانی بر روی عکس زیر کلیک کنید :

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*