درگذشت و تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 مرداد +عکس

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۵-۳۱
1067 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور در 31 مرداد باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با سالروز تولد و […]


سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور در 31 مرداد

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور در 31 مرداد در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

امروز 31 مرداد مصادف با سالروز تولد آشا محرابی و شهرام قائدی و سالروز درگذشت اکبر خواجویی از جمله چهره های مشهور ایرانی می باشد که در ادامه به معرفی بیشتر آنها خواهیم پرداخت.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور در 31 مرداد – متولدین مشهور ایرانی در 31 مرداد

به آخرین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 31 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا می باشد که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز خواهیم پرداخت .چهره های مشهور ایرانی

  • آشا محرابی

آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 مرداد 1352 در تهران متولد شده است .

آشا محرابی بازیگر کشورمان متولد 31 مرداد می باشد آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی بازیگر کشورمان می باشد و کار در دنیای هنر را با رادیو ، سپس تئاتر و بعد از آن با سینما و تلویزیون آغاز کرده است و در عرصه دوبله بسیار فعال بوده است .

  • شهرام قائدی

شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در تاریخ 31 مرداد 1354 در استان فارس متولد شده است .

شهرام قائدی اولین بار با فیلم خودرو پلاک 11 و بازگشت پرستوها وارد تلویزیون شد و سریال هاتف جدیدترین کار تلویزیونی او به شمار می رود .

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور در 31 مرداد – متوفی مشهور ایرانی در 31 مرداد

  • اکبر خواجویی

اکبر خواجویی کارگردان کشورمان در سال 1326 متولد شده است و در تاریخ 31 مرداد 1393 در تهران درگذشت.

اکبر خواجویی کارگردان کشورمان درگذشته در تاریخ 31 مرداد است اکبر خواجویی کارگردان سریال پدرسالار بود که سریال های دیگری چون عکاس باشی ، دبیرستان خضراء ، کهنه سوار و رسم شیدایی را نیز کارگردانی کرده است.

پاسخی بگذارید