خانه » اخبار ستارگان » درگذشت صدرالدین شجره، بازیگر و مجری رادیو و تلویزیون
درگذشت صدرالدین شجره، بازیگر و مجری رادیو و تلویزیون

درگذشت صدرالدین شجره، بازیگر و مجری رادیو و تلویزیون

درگذشت صدرالدین شجره، بازیگر و مجری رادیو و تلویزیون به گزارش اولی ها: صدرالدین شجره از گویندگان رادیو و مجری و بازیگر پیشکسوت تلویزیون شامگاه چهارشنبه ۳۰خرداد ماه در بیمارستان لاله درگذشت.

درگذشت صدرالدین شجره

درگذشت صدرالدین شجره

صدرالدین شجره، گوینده و تهیه کننده رادیو بعد از تحمل دوره ای بیماری دار فانی را وداع گفت.

علی شجره فرزند صدرالدین شجره گوینده و کارگردان نمایش های رادیویی با اشاره به فوت پدرش بیان کرد: پدرم ۲ روز در کما بود و امشب بر اثر بیماری داخلی و عفونی در بیمارستان لاله شهرک غرب درگذشت. وی مدتی بود به دلیل بیماری تحت درمان بود و امروز به دلیل وخامت حالش هوشیاری خود را از دست داده بود.

او همچنین اعلام کرد که مراسم تشییع پیکر زنده یاد شجره روز شنبه دوم تیرماه از مقابل رادیو ارگ برگزار خواهد شد.

صدرالدین شجره گوینده، مجری، بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان پیشکسوت رادیو که سابقه بازی در سریال ماه و پلنگ را داشت، چند سالی بود که به بیماری نادری دچار شده بود و بر اثر همین بیماری درگذشت.

مجله اینترنتی اولی ها درگذشت این هنرمند را به جامعه هنری و خانواده ایشان تسلیت می گوید.

بیوگرافی صدرالدین شجره

صدرالدین شجره متولد ۱۳۳۱ در تهران گوینده، مجری، بازیگر، نمایشنامه نویس، و کارگردان نمایش رادیویی بود. علاقه وی به شعر و ادبیات باعث شد که از دوران نوجوانی، در مجالس شعرخوانی شرکت کند و از همان زمان نیز برای آموختن فن بیان و سولفژ اقدام نماید.

صدرالدین شجره در رشته اپتومتری تحصیل کرد، اما علاقه فراوان به رادیو و نمایش، باعث شد تا به استودیوهای رادیویی کشانده شود.

صدرالدین شجره، پس از اکبر مشکین، رامین فرزاد و سبکتکین سالور، از نسل دومی‌های رادیو محسوب می‌شود. وی در طول حدود پنج دهه فعالیت مستمر در رادیو، نویسندگی، تنظیم و کارگردانی آثار فراوانی را بر عهده داشته‌است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است