خانه » پزشکی سلامت » درمان چاقی به سبک چینی با روش های لاغری عجیب + عکس
loading...

درمان چاقی به سبک چینی با روش های لاغری عجیب + عکس

درمان چاقی به سبک چینی با روش های لاغری عجیب چینی ها برای درمان پسر چاق روش های لاغری عجیب و غریبی را تست کردند .

چاقی یکی از  معظل هایی است که در جهان خیلی از مردم با آن درگیر هستند و به روش های مختلفی سعی بر درمان آن دارند .

درمان چاقی

روش های درمان چاقی به سبک چین

درمان چاقی یکی از مشکل ترین فرایند ها برای پزشکان در دنیا بوده و هست و هنوز درمان دقیقی که مطمئنا به لاغری ختم شود هنوز توسط پزشکان دنیا کشف نشده است .

روش های لاغری بسیاری مثل قرص لاغری و دارو و … معرفی شده اما هیچ کدام به طور قطعی درمان چاقی نیستند و برخی بسیار خطرناکند .

پزشکان چینی برای درمان پسر 11 ساله چاق روش های بسیاری را تست کردند که بسیاری از این روش ها خطرناک و دلهره آور است .

قرص لاغری

روش های درمان چاقی به سبک چین

چاقی غیرطبیعی یک کودک و خطر مرگ زودهنگام در او پزشکان را بر آن داشت تا دست به روش درمانی بسیار خطرناک برای کمک و نجات جان کودک بزنند.
نوعی اختلال ژنتیکی در کودکی یازده ساله از کشور چین که باعث افزایش وزن غیرطبیعی و نیز اختلالات یادگیری و حرکتی در این کودک شده پزشکان را به فکر استفاده از راه های مختلف برای کنترل و کاهش وزن وی از جمله بای پس معده، لاغری با آتش، بادکش و طب سوزنی که از قدیم در کشور چین رونق دارد، انداخته است.

روش های لاغری

روش های درمان چاقی به سبک چین

بیماری این کودک از سه سالگی همزمان با افزایش وزن غیر طبیعی او شناسایی شد ولی خانواده و پزشکان قادر به کنترل وزن این کودک نبوده و حال او در یازده سالگی وزنی معادل 368 پوند دارد که حدود 4 برابر وزن کودکان هم سن او است.
پزشکان امیدوار هستند با شیوه های غیرعادی لاغری که خطرناک نیز هستند بتواند چاره ای برای این کودک پیدا کنند و سبب کاهش وزن این کودک شوند.

روش های لاغری

روش های درمان چاقی به سبک چین

والدین این کودک به نام li hung امیدوار هستند علم پزشکی راه حلی درمانی برای کمک به فرزند آنها پیدا کند، با وجود سن کم این کودک مبتلا به انواع بیماری های مرتبط با چاقی از جمله فشار خون بالا، نقرس و کبد چرب است و با وجود این بیماری ها شانس زنده ماندن او در سالهای آینده کم است.

درمان چاقی

روش های درمان چاقی به سبک چین

این درمان های سنتی در بیمارستانی در شرق کشور چین با رعایت تمامی نکات امنیتی توسط پزشکان و پرستاران انجام می شود و علاوه براین کودک حدود 53 بیمار دیگر نیز تحت درمان های مشابه برای لاغری و کاهش وزن قرار گرفته اند.
گفتنی است؛ از زمان شروع این درمان کودک کاهش وزن داشته است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*