درخواست نوار بهداشتی مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده + عکس

درخواست نوار بهداشتی مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۱-۱۴
6285 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

درخواست نوار بهداشتی مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده درخواست نوار بهداشتی کرد که با واکنش تمسخرآمیز برخی کاربران رو به رو […]


درخواست نوار بهداشتی مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده درخواست نوار بهداشتی کرد که با واکنش تمسخرآمیز برخی کاربران رو به رو شد .

درخواست نوار بهداشتی مهناز افشار برای زنان مناطق سیل زده

مهناز افشار

سیل در ایران نه تنها در دنیای واقعی بلکه در فضای مجازی نیز جنجال های خود را در حال پیگیری است و درخواست مهناز افشار برای نوار بهداشتی برای زنان مناطق سیل زده یکی از مواردی بوده که جنجال آفرین شده است .

در حالی که تمام ایران یکدست شده اند تا به مردم سیل زده کمک رسانی کنند و هر کس در حد توان خود به تلاش برای رفع مشکلات مردم سیل زده میپردازد عده ای در فضای مجازی به شیطنت های بی مورد و آزاردهنده میپردازند .

مشکلات بهداشتی مردم مناطق سیل زده یکی از مهم ترین مسائل برای کمک رسانی است که مهناز افشار بازیگر زن ایرانی در پیامی در صفحه خود به یکی از این مشکلات اشاره کرده است که با واکنش تمسخرآمیز عده ای از کاربران رو به رو شده است .

مهناز افشار درخواست نوار بهداشتی

درخواست نوار بهداشتی در تویئتر مهناز افشار

نوار بهداشتی یکی از مواد بهداشی برای زنان است که مهناز افشار کمبود آن را در مناطق سیل زده اعلام کرده و درخواست آن را برای زنان این مناطق ضروری دانسته است که با واکنش خوبی از سمت عده ای از کاربران فضای مجازی رو به رو نشده است .

گفتنیست که اقدام تمسخر برخی از کاربران فضای مجازی در مورد این هشدار مهناز افشار با واکنش عده دیگری از کاربران رو به رو شده که در حمایت از هشدار مهناز افشار از پیامدهای نبود نوار بهداشتی در مناطق سیل زده گفتند .

از مردم ایران با سابقه فرهنگی غنی و بالا انتظار میرود که در چنین مواردی مراقب عملکردهای خود باشند و اگر به فکر کمک نیستند لااقل با تمسخر و به استهزا گرفتن سایرین ، بی احترامی نکنند .

پاسخی بگذارید