جنجال فیلم کتک زدن دختر تهرانی در سیرجان توسط پسر سیرجانی

کتک زدن دختر تهرانی توسط پسر سیرجانی انتقام جو

کتک زدن دختر تهرانی در سیرجان

کتک زدن دختر تهرانی

شبکه های اجتماعی هر روز شاهد اتفاقات جدید و نو به خود است و کار از کتک زدن حیوانات به کتک زدن دختران برای انتقام رسیده است .

کتک زدن دختر تهرانی توسط دوست پسر سیرجانی جدیدترین فیلم اینستاگرام است که با استقبال فراوانی نیز رو به رو شده است و در حال دست به دست شدن است .

فیلم کتک زدن دختر توسط پسر در سیرجان از فیلم هایی است که بار اولی نیست که در اینستاگرام مشاهده میشوند و فیلم کتک زدن ها و کتک خوردن ها به شدت در اینستاگرام یافت میشود اما مسئولین ما نمیبینند .

[irp posts=”77382″ name=”خودکشی زن جوان تهرانی در لایو اینستاگرام”]

با اینکه این بار هم نیروهای امنیتی ایران همانند همیشه به سرعت توانستند پسر هتاک را شناسایی و بازداشت کنند اما این فیلم هیچگاه در اینستاگرام پاک نخواهد شد و هیچگاه پسران و دختران نوجوان ما دیدن این فیلم را فراموش نخواهند کرد .

اخیرا فیلمی از کتک زدن یک دختر جوان توسط یک پسر در فضای مجازی دست به دست شد. گویا ماجرا از اینجا شروع شده که این پسر برای گرفتن انتقام از دختری که در اینستاگرام به او توهین کرده او را با بهانه‌های مختلف از تهران تا شهر خودش -سیرجان- کشانده و با بردنش به بیابان اقدام به کتک زدن و شکنجه کردن او کرده است.

این فرد با وقاحت تمام از این حرکتش فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خودش منتشر کرده و به صورت علنی و با افتخار از این حرکت برای مخاطبانش در فضای مجازی حرف زده است.این فیلم که بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشت سبب شد تا مقامات انتظامی و قضایی به صورت ویژه به این ماجرا وارد شوند.

کتک زدن دختر پسر سیرجانی

بازداشت پسران سیرجانی

در همین ارتباط امروز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری دو نفر از عوامل آزار و اذیت یک دختر جوان در سیرجان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است، خبر داد.

“محسن نیکورز” گفت: با دستور رییس کل دادگستری استان کرمان پرونده آزار و اذیت دختر جوان در سیرجان به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی می‌شود و دستگاه قضائی با عاملان این حادثه قاطعانه برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر متهم اصلی(ضارب) با صدور قرار بازداشت از سوی معاون دادستان(قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری ) روانه زندان شده، اظهار کرد: در این رابطه شخصی هم که اقدام به فیلمبرداری کرده بود شناسایی و به همراه ضارب اصلی دستگیر شده است.

نیکورز افزود: در پی رصد فضای مجازی توسط کارگروه رصد امور فضای سایبری در دادسرای سیرجان، در تاریخ 1397.10.14 کلیپی مشاهده شد که در آن پسری اقدام به حبس دختری در یک خانه باغ و ضرب و جرح و آزار و اذیت وی کرده و کلیپ ضبط شده را در STORY اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشته است.

وی تصریح کرد: بلافاصله با رییس پلیس آگاهی شهرستان هماهنگی لازم انجام و متهم در مخفیگاهش شناسایی و ادله دیجیتال وی نیز توقیف شد.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث