خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ حوادث » اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان و پسر سیرجانی + فیلم

اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان و پسر سیرجانی + فیلم

صحبت های پسر سیرجانی و دختر کتک خورده در سیرجان

پسر سیرجانی اظهارات کتک زدن دختر

پسر سیرجانی

در روزهای اخیر فضای مجازی و صفحات اینستاگرام شاهد اتفاقی تلخ و به یاد ماندنی در ذهن نوجوانان و جوانان ما بود که نباید به سادگی از کنار مضرات آن گذشت .

کتک زدن دختر توسط دو پسر به نحوی وحشیانه با ضربات پا بر سر و بدن دختر و بدتر از آن انتشار فیلم این رفتار وحشیانه در اینستاگرام که به جرات میتوان گفت توسط بسیاری از نوجوانان و جوانان ایرانی دیده شد .

بیشتر بخوانید :  جنجال فیلم کتک زدن دختر تهرانی در سیرجان توسط پسر سیرجانی

شاید برای عده ای گرفتار شدن این دو پسر به دست قدرتمند نیروهای امنیتی کشورمان کافی باشد اما از دید جامعه شناسان و روانشناسان قطعا فیلم منتشر شده در اینستاگرام ضرباتی را بر روح و روان تماشاگران آن زده است .

حامیان اینستاگرام هنوز در پی ربط دادن این اتفاق تلخ به فیلتر شدن اینستاگرام هستند اما چیزی که ما میان جوانان و نظرات آنها میبینیم به شدت از ناراحتی روح و روان آنها با دیدن این فیلم خبر میدهد .

دختر تهرانی اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان

دختر کتک خورده

برای فهمیدن این موضوع که چگونه میتوان تاثیر این فیلم را در نوجوانانمان دید کافیست کمی جست و جو کنید تا ببینید در روزهای اخیر عده ای با نام مستعار پسر هتاک شروع به فعالیت میکنند و عده ای به شوخی فیلم هایی به سبک کتک خوردن دختر تهرانی ساخته و منتشر میکنند .

اظهارات جالب توجه پسر سیرجانی و دختر تهرانی یکی از مورد توجه ترین اتفاقات روزهای اخیر بوده که دختر به توهین خود اقرار میکند و از نبود تجاوز خبر میدهد و پسر هم از مزاحمت های اینستاگرامی دختر در طول 6 ماه خبر میدهد که موجب نفرت و انجام این کار توسط وی شده است .

در زیر فیلم اظهارات دختر تهرانی و پسر سیرجانی را مشاهده میفرمایید

 

دانلود کلیپ

 

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*