اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان و پسر سیرجانی + فیلم

صحبت های پسر سیرجانی و دختر کتک خورده در سیرجان

پسر سیرجانی اظهارات کتک زدن دختر

پسر سیرجانی

در روزهای اخیر فضای مجازی و صفحات اینستاگرام شاهد اتفاقی تلخ و به یاد ماندنی در ذهن نوجوانان و جوانان ما بود که نباید به سادگی از کنار مضرات آن گذشت .

کتک زدن دختر توسط دو پسر به نحوی وحشیانه با ضربات پا بر سر و بدن دختر و بدتر از آن انتشار فیلم این رفتار وحشیانه در اینستاگرام که به جرات میتوان گفت توسط بسیاری از نوجوانان و جوانان ایرانی دیده شد .

[irp posts=”83566″ name=”جنجال فیلم کتک زدن دختر تهرانی در سیرجان توسط پسر سیرجانی”]

شاید برای عده ای گرفتار شدن این دو پسر به دست قدرتمند نیروهای امنیتی کشورمان کافی باشد اما از دید جامعه شناسان و روانشناسان قطعا فیلم منتشر شده در اینستاگرام ضرباتی را بر روح و روان تماشاگران آن زده است .

حامیان اینستاگرام هنوز در پی ربط دادن این اتفاق تلخ به فیلتر شدن اینستاگرام هستند اما چیزی که ما میان جوانان و نظرات آنها میبینیم به شدت از ناراحتی روح و روان آنها با دیدن این فیلم خبر میدهد .

دختر تهرانی اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان

دختر کتک خورده

برای فهمیدن این موضوع که چگونه میتوان تاثیر این فیلم را در نوجوانانمان دید کافیست کمی جست و جو کنید تا ببینید در روزهای اخیر عده ای با نام مستعار پسر هتاک شروع به فعالیت میکنند و عده ای به شوخی فیلم هایی به سبک کتک خوردن دختر تهرانی ساخته و منتشر میکنند .

اظهارات جالب توجه پسر سیرجانی و دختر تهرانی یکی از مورد توجه ترین اتفاقات روزهای اخیر بوده که دختر به توهین خود اقرار میکند و از نبود تجاوز خبر میدهد و پسر هم از مزاحمت های اینستاگرامی دختر در طول 6 ماه خبر میدهد که موجب نفرت و انجام این کار توسط وی شده است .

در زیر فیلم اظهارات دختر تهرانی و پسر سیرجانی را مشاهده میفرمایید

 

دانلود کلیپ

 

منطبق با کلید واژه: کلیپ حوادث