خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار » ورزشی » خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور در المپیک !! + عکس
خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور در المپیک !! + عکس

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور در المپیک !! + عکس

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور در المپیک میلاد عبادی پور خبر خواستگاری دختر قزاقستانی از وی در المپیک ریو را تکذیب کرد

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور

میلاد عبادی پور

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور بازیکن تیم ملی والیبال ایران در المپیک ریو خبری شده است که این بار عشق دختر قزاقستانی به میلاد عبادی پور را مورد هدف اخبار قرار میدهد .

میلاد عبادی پور بازیکن محبوب تیم ملی والیبال ایران که اخیرا در ایران ازدواج کرده است با شنیدن انتشار خبر خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور در تلگرام به شدت از این موضوع ناراحت شده و این موضوع را تکذیب کرده است .

کانال های سواستفاده گر تلگرام پس از انتشار خبر ابراز عشق وزنه بردار زن انگلیسی به کیانوش رستمی باز هم به فکر افتادند تا با مطرح کردن خواستگاری دختر والیبالیست قزاقستانی از میلاد عبادی پور بازدید کننده برای خود جذب کنند .

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور

خواستگاری دختر قزاقستانی از میلاد عبادی پور

برخی از کانال‌های تلگرامی اقدام به انتشار خبری کرده اند که یک دختر والیبالیست چشم بادامی از میلاد عبادی پور درخواست ازدواج کرده است.  گفته می‌شود این بازیکن عضو تیم ملی والیبال قزاقستان بوده و از علاقمندان عبادی‌پور است، اما این خبر که در کانال‌های تلگرامی دست به دست می‌شد تعجب و البته ناراحتی بازیکن جوان ایران را به همراه داشته است.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که این بازیکن و ستاره تیم والیبال کشورمان به تازگی در ایران ازدواج کرده است. وی در خصوص انتشار این خبر گفت: این موضوع را به شدت تکذیب می‌کنم. واقعاً تعجب می‌کنم که این خبرها  از کجا منتشر می‌‌شود و نمی‌دانم چه منبعی دارد.

این در حالی است که تیم ملی والیبال ایران هم اکنون در ریو حضور دارد تا مسابقات خود در المپیک ۲۰۱۶ را پیگیری کند، اما تیم بانوان قزاقستان جایی در المپیک و ریو ندارد.

شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی و مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است