خانه » اخبار ستارگان » دختر عاشق علی کریمی در بازی ایران و کره جنوبی !! + عکس

دختر عاشق علی کریمی در بازی ایران و کره جنوبی !! + عکس

دختر عاشق علی کریمی در بازی ایران و کره جنوبی به ظاهر دختر کره ای که عاشق علی کریمی است در بازی ایران و کره جنوبی به ورزشگاه آزادی آمد .

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران که دریبل های زیبایش وی را یکی از محبوب ترین بازیکنان آسیا کرد .

دختر عاشق علی کریمی

دختر عاشق علی کریمی

علی کریمی نه تنها در ایران بلکه در آسیا از طرفداران بسیاری برخوردار است و به علت بازی های زیبایش در تیم های باشگاهی متعدد و تیم ملی ایران خیلی ها او را دوست دارند .

انتشار عکس دختر کره ای که عاشق علی کریمی معرفی شده با کاغذی در دستش که در آن آرزوی دیدن علی کریمی نوشته شده بود این روزها مورد توجه قرار گرفته است .

عکس دختر عاشق علی کریمی اینگونه که به نظر میرسد حاصل کار فتوشاپ کاران عزیز است .

دختر هوادار تیم ملی کره جنوبی که در بازی روز سه شنبه کشورش با تیم ملی ایران خود را به ورزشگاه آزادی رسانده بود، عاشق جادوگر است.

تصویری از یک دختر کره ای در حاشیه دیدار اخیر تیم ملی فوتبال کشورمان در ورزشگاه آزادی منتشر شد که تا حدودی تعجب برانگیز بود. در این عکس دختر کره ای کاغذی در دست داشت که در آن کارلوس کی روش را دشمن پرسپولیس خوانده و بر او لعنت فرستاده بود.

حالا هم تصویری با یک کاغذ دیگر در دستان این دختر کره ای منتشر شده که در آن با تعریض به علی دایی و عذرخواهی از علی پروین، خود را عاشق ملاقات با علی کریمی معرفی کرده است.

 روی این کاغذ نوشته شده: «تو فوتبالیستا علی فقط و فقط و فقط… کریمی. البته با عرض معذرت از علی پروین. آرزوم دیدن آقای کریمی از نزدیکه.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*