مصاحبه دختر سیرجانی شکنجه شده در سیرجان

دختر سیرجانی کتک خورده مصاحبه
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۱۰-۲۲
1602 بازدید
زمان مطالعه: 4 دقیقه

صحبت های جالب دختر سیرجانی کتک خورده در سیرجان یکی از فیلم هایی که در هفته اخیر به شدت سر و صدا به پا کرد فیلم کتک خوردن دختر سیرجانی […]


صحبت های جالب دختر سیرجانی کتک خورده در سیرجان

دختر سیرجانی کتک خورده مصاحبه

دختر سیرجانی کتک خورده

یکی از فیلم هایی که در هفته اخیر به شدت سر و صدا به پا کرد فیلم کتک خوردن دختر سیرجانی از دوست پسرش در سیرجان بوده است .

اینطور که معلوم است این فیلم آنقدر که برای مردمی که در اینستاگرام مشاهده اش کردند دردآور بوده است برای خود دختر شکنجه شده دردناک نبوده و وی نیز از انتشار فیلم شکنجه در اینستاگرام شاکی است .

دختر سیرجانی که از دوست پسر سابق خود در این فیلم کتک خورده است در مصاحبه اش میگوید که بعد از کتکی که خورده به خانه اقوامش رفته و حتی برای شکایت اقدام نکرده اما انتشار این فیلم در اینستاگرام موجب واکنش نیروی انتظامی شده است .

[irp posts=”83596″ name=”اظهارات دختر کتک خورده در سیرجان و پسر سیرجانی + فیلم”]

اینطور که معلوم است اگر اینستاگرامی نبود روح و روان این همه ایرانی که این فیلم را دیدند آسیب نمیدید و این دختر که به هیچوجه از کتک خوردن خود شاکی نیست نیز شکایتی نمیکرد و مشکلی هم برایش نبود .

پس نتیجه گیری این موضوع سخت نیست که در این میان فقط روح و روان جوانان و نوجوانانی که این فیلم و اینگونه فیلم ها را میبینند نابود میشود و هیچکس برایش مهم نیست .

جالب اینجاست که دختر 16 ساله درگیر داستان فهمید که در این میان شبکه های اجتماعی نه تنها هیچ کمکی نکردند بلکه موجب تشویش اذهان و ناراحتی مردم شدند اما مسئولین و سلبریتی های کشور ایران خیر .

پرونده کتک خوردن دختر سیرجان

شکنجه دختر سیرجان

مصاحبه با دختر شکنجه شده سیرجانی در زیر آمده است :

  • چند سالت است؟

متولد ۸۱ در شهر سیرجان هستم.

  • پس اینکه گفته شده اهل تهران هستی دروغ است؟

حدود ۶ماهی بود که همراه خانواده‌ام به تهران رفته بودیم که این اتفاق افتاد.

  • پدرت چه‌کاره است؟

او فوت کرده و من همراه مادر و خواهرم زندگی می‌کنم.

  • از ماجرای پرونده بگو. با امیر(متهم پرونده) نسبت فامیلی داری؟

نه، هیچ نسبتی نداریم. بیشتر از یک سال پیش و اتفاقی با او آشنا شدم. خاله‌ام در سیرجان زندگی می‌کند و گاهی پیش او می‌آمدم. بعد از آشنایی با امیر عاشق او شدم تا اینکه رابطه‌مان به‌هم خورد.

  • چه اتفاقی رخ داد که رابطه‌تان به‌هم خورد؟

راستش امیر گفت که دیگر نمی‌خواهد به دوستی‌مان ادامه دهد. هرچه برایش پیام می‌فرستادم جواب نمی‌داد. بعد متوجه شدم با دختر دیگری دوست شده است. می‌گفت که می‌خواهد با او ازدواج کند. خیلی ناراحت شدم . تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم اما فکر نمی‌کردم که این ماجراها اتفاق بیفتد.

  • چطور انتقام گرفتی؟

یک روز که توی ماشین دوستم بودم، در اینستاگرام استوری گذاشتم و شروع کردم به فحش دادن به امیر و دختری که قرار بود با او ازدواج کند. چون مدتی بود امیر من را بلاک کرده بود و همین باعث شده بود که عصبانی شود. همه این اتفاقات وقتی رخ داد که ما به تهران رفته بودیم. مدتی گذشت تا اینکه یک روز امیر پیام داد و دعوتم کرد که به سیرجان بروم. حتی دوست صمیمی‌اش هم برایم پیام داد و از طرف امیر مرا دعوت کرد.

خوشحال شدم و فکر کردم پشیمان شده است. به سیرجان که رسیدم، امیر و دوستش سوار ماشین۲۰۶ امیر به‌دنبالم آمدند. سوار ماشین شدم و امیر گفت که به خانه باغ دوستش می‌رویم که حرف بزنیم. وقتی رسیدیم، رفتارش تغییر کرد. شروع کرد به کتک زدن من و دوستش هم شروع کرد به فیلم گرفتن. تازه فهمیدم که امیر می‌خواسته از من انتقام بگیرد. آن فیلم را در استوری پیجش گذاشت و ظاهرا یک نفر آن را ذخیره کرده و بعد هم منتشرش کرده بود.

  • بعضی‌ از رسانه‌ها نوشته‌اند که تو زخمی شدی و به بیمارستان رفتی.

نه. کتک‌هایی که خوردم آنقدر نبود که زخمی شوم. بعد از آن ماجرا امیر خانه‌باغ را ترک کرد و من کمی ماندم و بعد به خانه آشنایانمان رفتم. بعد از آن هم کسی که فیلم را ذخیره کرده بود، آن را منتشر کرد و این اتفاقات رخ داد. من اصلا نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد.

  • یعنی قصد داری رضایت بدهی؟

من اصلا شکایت نکردم که بخواهم رضایت بدهم. حالا هم شکایتی ندارم. شکایت من از کسانی است که به اسم من پیج راه انداختند و شروع کرده‌اند به نوشتن داستان‌های خیالی.

  • مثلا چه پیجی؟

من اصلا اسمم نگار نیست اما به اسم نگار پیج راه انداخته‌اند و خودشان را به اسم من جا زده‌اند. حتی دیدم که نوشته‌اند من به‌خاطر شکایت کردن تهدید شده‌ام. یا اینکه با متهم پسرخاله و دخترخاله‌ هستیم. همه اینها دروغ است. من نمی‌دانستم که استوری گذاشتن من در اینستاگرام چنین اتفاقاتی را پیش می‌آورد. حالا هم پشیمانم و دوست دارم امیر زودتر آزاد شود. من هیچ شکایتی از او ندارم اما به‌خاطر اینکه انتشار فیلم در شبکه‌های اجتماعی حسابی جنجالی شده، او هنوز بازداشت است.

 

منبع مصاحبه : آخرین خبر

پاسخی بگذارید