دختر آدمخوار 12 ساله مغز طعمه خود را پخت و خورد + عکس

دختر آدمخوار 12 ساله مغز طعمه خود را پخت و خورد والریا دختر 12 ساله به همراه معشوقه 22 ساله اش یک انسان را کشته و مغز وی را پخته و خورده اند .

گاها انسان از انسانیت خود خارج میگردد و دست به کارهایی میزند که نمیدانیم برای وی باید متاسف بود یا عصبانی .

آدمخواری یکی از کارهایی است که در گوشه و کنار دنیا گاها دیده میشود که رفتاری عجیب و غیر قابل باور است که از یک انسان سر میزند .

دختر آدمخوار در روسیه این بار در اخبار حوادث ثبت شد و سن این دختر آدمخوار 12 سال می باشد که طبق گفته ها مغر قربانی خود را پخته و خورده است .

دختر آدمخوار

دختری ۱۲ ساله در روسیه به همراه معشوقه خود اقدام به کشتن یک مرد و سپس خوردن گوشت بدن مقتول می‌کنند. به گفته رسانه‌های روسی، نام این دختر والریا شناسایی شده است که قبل از فرار به منطقه لنینگارد در جنوب شهر سوچی زندگی می‌کرده است.

افرادی که والریا را می‌شناختند و در ارتباط بودند، در رفتار وی نکات هشدار دهنده‌ای را مشاهده می‌کردند، اما هیچ کس نمی‌توانست عمق فاجعه را پیش بینی کند. مادر این دختر جزئیات بسیاری در مورد شخصیت دخترش به میان نیاورده است، اما در گزارش‌ها آمده است که این دختر علاقه بسیاری به شخصیت‌های کارتونی داشته است.

” در کلاس یک دانش آموز معمولی بود، علاقه چندانی به مدرسه نداشت و گاهی اوقات در زنگ تفریح بد رفتاری می‌کرد. یک بار هم در تعطیلات مدرسه گم می‌شود ” این جملات را معلم والریا گفته است.

خوردن مغز انسان

بعد از آنکه پلیس والریا دختر ۱۲ ساله را به همراه معشوقه ۲۲ ساله دستگیر می‌کند، جسد سلاخی شده مقتول را در خانه اش در روستایی نزدیک سن پترز بورگ پیدا می‌کند. طبق گزارش‌های پلیس، قاتلین بخشی از بدن مقتول را خورده اند. جزئیات تکان دهنده دراین جنایت شنیع حاکی از آن است که این دختر مغز مقتول را می‌پزد و آن را می‌خورد و از خوردن آن لذت می‌برد. به گفته پلیس قاتلین در بازداشتگاه به سر می‌برند تا پلیس جزئیات بیشتری از این جنایت را کشف کند.

منطبق با کلید واژه: اخبار حوادث