کلاس طراحی با حضور دختران بی حجاب ایرانی در تهران + عکس

برگزاری کلاس با حضور دختران بی حجاب در ایران

دختران بی حجاب کلاس تهران

دختران بی حجاب ایرانی

برگزاری کلاس های غیرمجاز و یا انجام رفتارهای ضد قوانین ایران در کلاس های زیرزمینی و پنهانی دیده میشد اما این روزها اینگونه رفتارها خود را به راحتی به نمایش گذاشته اند .

کلاس طراحی در تهران که با حضور دختران بی حجاب ایرانی در کلاس مختلط و با حضور آقایان در حال برگزاری است نه تنها پنهان کاری نمیکند بلکه به انتشار تصاویر این دختران و کلاس ها میپردازد .

[irp posts=”83141″ name=”دختران و زنان بی حجاب ایرانی در جشن مختلط افتتاحیه مسجد ولی عصر ( عج ) + فیلم”]

جالب اینجاست که اینگونه که پیداست دیگر مدیران این چنین کلاس هایی نه تنها ترسی از کار خلاف قانون ندارند بلکه برای تبلیغات و جذب مشتری به انتشار عکس ها در صفحات اینستاگرام میپردازند .

دختران بی حجاب کلاس طراحی تهران

کلاس طراحی دختران بی حجاب تهرانی

همیشه کنار همه کلاس‌هایی که با مجوز و بی‌مجوز خدمات آموزشی ارائه می‌دهند. تک و توک می‌شود زمزمه‌ برگزاری دوره‌هایی را شنید که در آن ردپای نقض قوانین پیدا می‌شود؛ کلاس‌هایی که جواز قانونی ندارند و در بیشتر مواقع زیرزمینی و چراغ خاموش برگزار می‌شوند. اما این بی‌قانونی‌ها از جایی عجیب به نظر می‌رسد که نه شکل مخفیانه و پنهانی که صورت علنی به خود می‌گیرد.

نمونه بارز آن برگزاری یک کلاس طراحی در یکی از مناطق تهران است؛ جایی که بسیاری از خانم‌های حاضر در این کلاس با وجود حضور آقایان بدون داشتن حجاب شرعی، رعایت نکردن موازین شرعی و با پوششی متناقض با قوانین کشور، در کلاس حاضر می شوند.

کلاس طراحی دختران بی حجاب ایرانی

دختران بی حجاب تهرانی در کلاس

نکته قابل توجه ماجرا هم اینجاست که برگزارکنندگان این کلاس نه تنها ابایی از انجام این کار ندارند که حتی به راحتی با به اشتراک گذاشتن تصاویر و عکس‌های مربوط به این دوره‌ها در فضای مجازی، روی این حرکت غیرقانونی مانور می‌دهند و از آن به عنوان یک مزیت مثبت در جهت تبلیغ استفاده می‌کنند تا شما را به این نتیجه برسانند که اگر تا قبل از این، بی‌قانونی‌های مرسوم شکلی مخفیانه به خود داشته در حال حاضر به خاطر نبود هیچ نظارتی صورت علنی به خودش پیدا کرده است!

کلاس دختران بی حجاب در تهران

کلاس مختلط دختران بی حجاب ایرانی

اما سوال و یا به عبارت دیگر ابهام اینجاست که “چگونه این‌دست از موسسات می‌توانند در شهر تهران مجوز فعالیت بگیرند؛ درحالیکه به وضوح فعالیت‌های غیرقانونی دارند”؟

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه