خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم + عکس
دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم + عکس

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم + عکس

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم حضور دختران ژاپنی با لباس های مناسب جهت پخش از سانسور بازی های والیبال تیم ملی ایران در ژاپن جلوگیری کرده است

مشاهده کامل بازی های والیبال تیم ملی ایران در ژاپن یکی از مهم ترین اتفاقات این رقابت ها در این چند روز بوده است که بازی های والیبال تیم ملی ایران را با کمترین سانسور و شاید بگوییم بدون سانسور و به طور کامل مشاهده میکنیم .

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم

تماشاگران زن ژاپنی

بخاطر این اتفاق باید از دختران ژاپنی و زنان ژاپنی تشکر کنیم که در این هوای گرم با رعایت موازین اخلاقی و با پوشش مناسب پخش در سالن های والیبال حضور پیدا میکنند که همین موضوع باعث گشته تا مسئولین پخش برای سانسور بازی والیبال کار سختی نداشته باشند .

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم

تماشاگران زن ژاپنی

پوشش مناسب تماشاگران ژاپنی نقطه عطف بازی ایران و ژاپن بود. بازی حساس ایران وژاپن در حالی روی آنتن می رفت که بازی در سالن پر ازتماشاگر برگزار می شد و ممکن بود که همین تعداد زیاد تماشاگر به ضرر بینندگان ایرانی تمام شود و مجبور شوند سانسور را تحمل کنند.

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم

تماشاگران زن ژاپنی

سابقه نشان داده که بازی هایی که ایران در خارج از کشور برگزار می کند و البته سالن پر می شود مسوول سانسور پر کار می شود. مخصوصا که هوا گرم تر شده و روی پوشش مردم تاثیر می گذارد.

در مورد ژاپن این مساله می توانست بدتر هم باشد چون در استادیوم های والیبال ژاپن به صورت معمول دختران بیشتری به تماشای بازی می نشینند.

دختران ژاپن و زنان ژاپن مچکریم

تماشاگران زن ژاپنی

با این همه مسوول سانسور بازی مجبور نشد به غیر از یک یا دو صحنه بازی را سانسور کند. البته که نه خط قرمزی عوض شده بود و نه آقای مسوول سانسور آدم بی تجربه ای بود. نکته اصلی این بود که پوشش دختران ژاپنی در سالن به شکلی بود که اگر کسی می خواست هم نمی توانست سانسور کند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter