خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » اجتماعی » دختران اسرائیلی روحیه دهندگان سربازان مرد اسراییل + عکس
دختران اسرائیلی روحیه دهندگان سربازان مرد اسراییل + عکس

دختران اسرائیلی روحیه دهندگان سربازان مرد اسراییل + عکس

دختران اسرائیلی روحیه دهندگان سربازان مرد اسراییل استفاده جنسی از دختران سرباز اسرائیلی برای روحیه دادن به نظامیان و سربازان اسراییل

استفاده از دختران به عنوان اجناسی که به سربازان هوسران اسرائیل روحیه میدهند در گذشته و بارهای بار در رسانه های جهان مورد بحث قرار گرفته است و این بار موضوع استفاده جنسی از دختران سرباز اسرائیلی برای تامین نیازهای جنسی سربازان مرد گونه ای از برده داری نوین را در جهان به نمایش گذاشته است که صدای رسانه های اسرائیلی را نیز درآورد .

israel_girls3

ظاهراً زنجیر استبداد و استثمار دولت خودخوانده رژیم صهیونیستی، علاوه بر مردم فلسطین و اراضی اشغالی، بر گردن قوم یهود هم پیچیده شده است. رژیم اشغالگر قدس با حمایت‌های بی‌شائبه دولت ایالات متحده، امروز برای حفظ موجودیت نامشروع و رو به زوال خود، به لحاظ تسلیحاتی، یکی از ارتش های مجهز دنیا را سازماندهی کرده است.

از آنجایی که بحران جمعیت، این رژیم را به شدت تهدید می‌کند و یا حداقل یهودیان اندکی تمایل به سکونت در اراضی اشغالی فلسطین را دارند، برای تأمین و تجهیز نیروهای نظامی خود از هر روشی بهره می‌جوید و ازجمله از دختران جوان هم در ارتش خود استفاده می کند. به طور کلی، خدمت سربازی در رژیم صهیونیستی، نه تنها برای مردان بلکه برای زنان نیز اجباری است.

israel_girls4

زنان اسرائیلی همچون مردان، 2 سال و 8 ماه خدمت سربازی اجباری دارند. تنها افرادی که تمایل به تحصیلات دینی دارند، از سربازی معاف خواهند شد. البته این تبصره هم شاید به دلیل تسرّی مکاتب ساختگی دولت اسراییل، به عنوان فرجه‌ای برای فرار از خدمت در نظر گرفته شود.

 

  • برده داری نوین به روش تل‌آویو :

یک پایگاه اطلاع رسانی رژیم صیونیستی(حیفا-تل آویو) در گزارشی، از خدمت سربازی دختران اسرائیلی خبر می‌دهد. این گزارش می‌گوید: قانون خدمت سربازی در اسرائیل، شامل دختران و پسران است و از سن 18 سالگی می‌شود. دختران در صورتی که اعلام کنند مذهبی هستند، از این قانون مستثنی خواهند بود ولی اکثر دختران نیز به خدمت سربازی می‌روند.

israel_girls2

دختران در همه زمینه‌ها از جمله خلبانان هواپیماهای جنگی تا افسران اطلاعات، انجام وظیفه می‌کنند. با وجود این، وظایفی وجود دارد که مختص مردان است مانند سربازان پیاده نظام و هدایت کنندگان تانک. هنگام گشت و گذار در خیابان های اسرائیل یا وقتی که سوار اتوبوس‌ها می‌شوید، همیشه با دختران سرباز بسیاری برخورد می‌کنید. ظاهراً برای دختران سرباز اسراییلی شرح وظایف دیگری در نظر گرفته شده است.

چندی پیش اکثر وب‌سایت های خبری از رواج فساد و فحشا در بین سربازان اسرائیلی خبر دادند به گونه ای که در برخی گزارش‌ها آمده بود دختران سرباز اسرائیلی برای روحیه دادن به سربازان ارتش اسرائیل جهت ماندن در جبهه جنگ علیه مردم نوار غزه، اقدام به برهنه شدن کرده‌اند.

israel_girls5

شاید تاریخ برای بار چندم در حال تکرار است. یک زمانی، اعراب جاهلی و اروپای قرون وسطی، زنان و دختران را به بالاترین قیمت در بازار شیطانی به فروش می‌رساندند و امروز رژیم صهیونیستی به تدبیری دیگر ارتش خود را با ویترین دختران بزک کرده که اصالت نژادی آن‌ها چندان هم مشخص نیست، در معرض نمایش قرار داده است.

دخترانی که نه برای دفاع از مرز و بوم خود تربیت می‌شوند که اساساً مرز و بومی هم در کار نیست بلکه برای جنون شهوت‌رانی سایر سربازان تعلیم دیده‌اند. واقع امر این است که حیوانات و چارپایان هم چنین روزگاری ندارند و با یک قواعد غریزی در دامن طبیعت زندگی می‌کنند. بنابراین فلسفه حقیقی ارتش اسراییل جز این نیست.

israel_girls6

این گونه تصاویر از دختران اسیری که در یگان‌های نظامی اسراییلی منتشر شده، غالباً مختص به خود رسانه‌های صهیونیستی است و مطلب غیرواقع و ساختگی نخواهد بود که البته از انتشار برخی از این تصاویر معذوریم چون دون از شأن یک رسانه است و ثانیاً کرامت انسانی لطمه خواهد دید.

کرامت انسانی واژه‌ای است که دولت غاصب صهیونیستی با آن غریبه است و حتی معنی آن را هم بلد نیست. ظاهراً جدای از گنبد آهنینی که رسانه‌های اسراییلی خیلی از آن دم می زنند، یک گنبد آهنینن دیگر هم دارد.

البته گنبد آهنی در حملات موشکی فلسطین، امتحان خود را پس داد و مشخص شد که پر از خلل و فرج است و به گنبد حلبی بیشتر شباهت دارد تا آهنین مثل ستاره حلبی روی پرچم اسراییل! اما گنبد دوم را زنان و دخترانی تشکیل می‌دهند که با برهنگی خویش قلب‌های نظامیان اسراییل را آهنی کنند و بر چشمان حیضشان سایه افکنند تا کودکان و نوزادان فلسطینی را آسوده‌تر و با خیال راحت‌تر بکشند.

israel_girls1

گفته می شود فرماندهان نظامی رژیم منحوس صهیونیستی، دچار یک بحران در نیروهای تحت امر خود هستند و آن، فرار سربازان از معرکه جنگ است. پس برای این موضوع راه‌حلی پیدا کرده‌اند و برای افزایش میزان روحیه آنان به دختران، فرمان خبردار داده‌اند تا آماده‌باش در اختیار مردان قرار بگیرند چنانکه با این روش پایبند به جنگیدن و اشغالگری خود باشند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter