خانه » فرهنگ و هنر » دانلود نرم افزار برنامه شب کوک برای شرکت در مسابقه خوانندگی آوانو

دانلود نرم افزار برنامه شب کوک برای شرکت در مسابقه خوانندگی آوانو

دانلود نرم افزار برنامه شب کوک برای شرکت در مسابقه خوانندگی آوانو دانلود نرم افزار رسمی برنامه شب کوک برای ثبت نام در سری دوم مسابقه خوانندگی شب کوک

مسابقه خوانندگی شب کوک اولین مسابقه خوانندگی می باشد که از تلویزیون ایران پخش میشود و این روزها از پرطرفدارترین برنامه های تلویزیون و شبکه نسیم می باشد .

نرم افزار شب کوک

شب کوک 2

شب کوک با اجرای زیبای باربد بابایی این روزها توانسته خود را در دل مردم ایران جای کند .

سری اول مسابقه خوانندگی شب کوک در عید نوروز 1395 مرحله نیمه نهایی و نهایی خود را با چهار داور خود فریدون آسرایی و مهدی یغمایی و فرهاد برنجان و پوریا حیدری اجرا خواهد کرد و به پایان میرسد .

سری دوم مسابقه شب کوک با نام آوانو نیز این روزها از مردم عزیز ایران برای شرکت در مسابقه ثبت نام به عمل می آورد .

برای شرکت در مسابقه خوانندگی آوانو باید نرم افزار رسمی شب کوک را دانلود کنید و در این نرم افزار با دادن اطلاعاتتون و ارسال یک کلیپ یک دقیقه ای از خواندن یک آهنگ در این نرم افزار به مسابقه شب کوک ارسال کنید و سپس داوران مسابقه شب کوک با مشاهده کلیپ ارسالی شما پس از تایید و پدیرفتن شما برای شرکت در مسابقه شب کوک 2 با شما تماس خواهند گرفت .

باربد بابایی روشی را برای ثبت نام در مسابقه شب کوک در برنامه خود ذکر کرده است مبنی بر ارسال عدد 5 به 30570 و دریافت لینک نرم افزار و نصب نرم افزار و ارسال ویدیو که ما در سایت اولی ها نرم افزار شب کوک را برای شما عزیزان به صورت مستقیم قرار داده ایم تا شما عزیزان به راحتی بتوانید این نرم افزار را دانلود نموده و در سری دوم مسابقه شب کوک شرک کنید .

دانلود نرم افزار رسمی برنامه شب کوک