داعشی ها از تلگرام به سیگنال رفتند

داعشی ها از تلگرام به سیگنال رفتند داعشی ها که این روزها بدترین روزهای خود را میگذرانند و از تمام شبکه های ارتباطی اخراج میشوند از تلگرام به سیمت سیگنال پناه برده اند

گروهک تروریستی داعش که از روز اول با انتشار عکس و فیلم های اعدام و تجاوزات خود قصد ایجاد رعب و وحشت در میان مردم دنیا را داشت با برخورد شبکه های اجتماعی رو به رو شد که با حذف اکانت های داعشی و حذف عکس و فیلم های ترسناک این گروهک تروریستی آنها را از خود دور میکردند پس از طی کردن چرخه فیسبوک و توئیتر و بعد از آن حضور در تلگرام حالا به نرم افزار سیگنال پناه آورده اند .

نرم افزار سیگنال

نرم افزار سیگنال

پس از بلوکه شدن کانال های داعشی توسط تلگرام، این گروهک تروریستی به سیگنال کوچ کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از اینکه تروریست های داعشی با انتشار بیانیه هایی از اعضای خویش درخواست کردند تا به جای استفاده از توییتر و فیس بوک به استفاده از تلگرام روی آورند اما با حذف گسترده صفحاتشان در تلگرام و لو رفتن برخی از اطلاعاتش روبرو شدند.

حالا تروریست های داعشی بار دیگر با انتشار بیانیه ای از اعضای خویش خواستند تا کوچ کنند اما این بار از تلگرام به سمت نرم افزار سیگنال، نرم افزاری که طبق ادعای داعشی ها برای اعضای این گروهک تروریستی امن تر است.

ناگفته نماند سیگنال یک نرم‌افزار آزاد و متن‌باز برای پیامرسانی فوری است که در ios و اندروید قابل اجرا است این نرم افزار توسط Open Whisper Systems ساخته شده است.

منطبق با کلید واژه: اخبار جامعه