خانه » اخبار » اجتماعی » داستان کلیپ کتک خوردن راننده پراید از پلیس راه در ایران + عکس

داستان کلیپ کتک خوردن راننده پراید از پلیس راه در ایران + عکس

داستان کلیپ کتک خوردن راننده پراید از پلیس راه در ایران انشار کلیپ کتک کاری پلیس راهور که یک راننده پراید را به شدت کتک میزند پلیس راهور را به واکنش واداشت

اخیرا کلیپی منتشر شده که در آن یک پلیس راه به کتک زدن راننده پراید را به نمایش میگذارد و قطعا پخش شدن این کلیپ به نیت تخریب پلیس راهور بوده تا مردم را مقابل دستورات پلیس راه بی توجه نماید و ماموران پلیس راه را بدنام و در نظر مردم سنگدل نشان دهد .

کتک کاری پلیس راه

کتک کاری پلیس راه

انتشار فیلم ضرب و شتم یک راننده توسط مامور پلیس راهور در فضای مجازی سر و صدای زیادی به راه انداخته است.

چند روزی است که فیلمی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در آن افسر پلیس راهور با حمله بهیک راننده پراید مشکی رنگ او را به شدت زیر مشت و لگد می گیرد تا جایی که رفتارهای زشت این افسر با دخالت همکارش به پایان می رسد.

انتشار این فیلم در آستانه نوروز و تتلاش ماموران پلیس برای کاهش تلفات،باعث شده است تا دید مردم نسبت به ماموران پلیس راهور تغییر کند.

یک مقام ارشد پلیس راهور نیروی انتظامی درباره انتشار این فیلم در فضای مجازی و تخریب ماموران پلیس راهور گفت: این فیلم متعلق به دو سال قبل است و در جاده فریمان در استان خراسان رضوی ضبط شده است.

وی ادامه داد: اصل فیلم صحیح است اما مامور خطاکاری که اقدام به ضرب و شتم راننده خودرو می کند، سرباز وظیفه پلیس راه بود. بعد از وقوع این حادثه در همان زمان فیلم به دست مسئولان وقت پلیس راهور رسید و آنها نیز برخورد قاطعی با مامور متخلف انجام دادند.

این مقام آگاه گفت:انتشار این فیلم در زمانی خاص که نیروهای پلیس در حال انجام وظیفه هستند بی انصافی است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*