خوشبو کردن واژن به روش های مختلف

خوشبو کردن واژن
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۵-۰۲
910 بازدید
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خوشبو کردن واژن به روش های مختلف  به طور طبیعی بیشتر خانمها بوی نامطبوع واژن را تجربه می کنند. بد بویی واژینال یک مسئله نرمال است مگر اینکه همراه با […]


خوشبو کردن واژن به روش های مختلف 

به طور طبیعی بیشتر خانمها بوی نامطبوع واژن را تجربه می کنند. بد بویی واژینال یک مسئله نرمال است مگر اینکه همراه با زخم و درد همراه باشد.

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از داروهای گیاهی

استفاده از گیاهان دارویی می تواند به شما کمک کند که ماهیچه های واژن را به طور طبیعی سفت کنید. بعضی از گیاهان دارویی را در آب بجوشانید و سپس محلول حاصل را به مدت طولانی تا زمانی که تاثیر خود را می گذارند، هر روز روی واژن بمالید. به یاد داشته باشید که استفاده از داروی با کیفیت کلید کار است. در واقع، این یکی از بهترین نکات در مورد تنگ کردن واژن است که شما باید بدانید و برای همیشه از آن استفاده کنید.

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از کرم های گیاهی

پس از تمیز کردن خود، از کرم های گیاهی برای بازیابی حالت کشسانی عضلات واژن استفاده کنید. باید از دکتر خود بخواهید تا به شما در پیدا کردن بهترین کرم برای ناحیه ی واژن کمک کند. از ژل، آب و روان کننده ها استفاده کنید تا  حرکت آن نرم و راحت باشد. همچنین استفاده از ژل یک راه حل مناسب برای رفع شل شدن واژن است. این ماده می تواند سبب صرفه جویی در زمان تان شود و هیچ آسیبی هم به شما نمی رساند.

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از برگ لیمو و آب

5 عدد برگ لیمو رابا یک لیوان آب بجوشانید. پس از چند دقیقه جوشیدن ان خاموش کنید و اجازه دهید تا خوب سرد شود. 30 دقیقه بعد برگهای لیمو را برداشته و واژن را با آن شستشو دهید.

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از آلوئه ورا و ماست

ژل آلوئه ورا را با یک قاشق چایخوری ماست به خوبی مخلوط کنید،خوشبوکننده شما حاضر است. برای رفع بوی نامطبوع این ترکیب را به مدت 5 دقیقه روی آن قرار دهید سپس به خوبی بشورید

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از روغن نارگیل و روغن درخت چای

یکی از قویترین ترکیبات ضد باکتری که برای رفع بوی بد و عفونت تناسلی زنان مورد استفاده قرار می گیرد. یک قاشق چایخوری روغن نارگیل را با 10 قطره روغن درخت چای مخلوط کنید برای رفع بوی نامطبوع واژینال 10 دقیقه این ترکیب را روی آن قرار دهید و سپس  بشویید.

روش خوشبو کردن واژن – خوشبو کردن واژن با استفاده از مواد غذایی

غذاهایی که می خورید می تواند بر این PH  واژن تاثیر گذاشته و حتی باعث تغییر بو یا مزه این قسمت شود. میوه ها و آب میوه ها می توانند همه چیز را برای زنان دلنشین تر نمایند. ولی این تغییرات هر چه که باشد تنها 2 تا 3 روز بعد از خوردن دوام خواهند داشت. پس پیشنهاد  میشود از میوه های تازه، سبزیجات، غلات و مقدار زیادی آب استفاده کنید.

روش خوشبو کردن واژن – بهترین روش خوشبو کردن واژن

مناسب ترین راه های خانگی برای رفع بوی بد و خوشبو شدن دستگاه تناسلی در خانم ها این است که باید واژن خود را تمیز، خشک  نگاه دارید. همه زنان باید به بهداشت واژن خود توجه کنند. یک واژن سالم به طور عادی اسیدی و حاوی مقدار زیادی باکتری های مفید است، که به دفع عفونت و حفظ PH طبیعی کمک می کند.

پاسخی بگذارید