خانه » اخبار » اجتماعی » خوردن گوشت بدن زن برای مرد حلال شد !!!
خوردن گوشت بدن زن برای مرد حلال شد !!!

خوردن گوشت بدن زن برای مرد حلال شد !!!

خوردن گوشت بدن زن برای مرد حلال شد یک مفتی وهابی در عربستان سعودی خوردن گوشت بدن زن را برای شوهرش حلال دانست و این را جان فشانی زن برای شوهرش نامید

مفتی های وهابی هر چند وقت یک بار فتواهای جالبی میدهند که این فتواها انسان ها را شگفت زده میکند که در جدیدترین ورژن فتوا خوردن گوشت بدن زن توسط همسرش حلال اعلام شد .

فتواهای جالب مفتی های وهابی از خوردن شیر از پستان زن برای محرم شدن گرفته تا فتوای اخیر مفتی وهابی بر حلال شدن خوردن زن توسط مرد که از جان فشانی زن برای شوهرش می باشد که هر انسانی را در هر کجای دنیا شگفت زده میکند .

«عبدالعزیز آل شیخ» مفتی عربستان گفت:اگر مرد تا حد مرگ دچار گرسنگی شود و چیزی برای خوردن پیدا نکند، می‌تواند تکه یا همه گوشت بدن زن خود را بخورد.

خوردن گوشت زن توسط مرد

خوردن گوشت زن توسط مرد

روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی نوشت: این مفتی سعودی چنین فتوایی را «دلیلی بر جانفشانی و اطاعت زن از شوهر دانسته به نحوی که زن حس کند هر دو، در نهایت یک جسم واحد» می شوند.

این فتوای عجیب جنجال گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به ویژه توییتر برانگیخته و کاربران را شوکه کرده است.

آل شیخ چند هفته پیش نیز مجوز ازدواج دختران زیر سن 15 سال را صادر کرد. بحث ازدواج دختران کم سن و سال و زیر سن قانونی جنجال اجتماعی، قانونی و حقوقی در عربستان سعودی به راه انداخته است.

در ماههای گذشته روزنامه های محلی عربستان به بررسی این نوع ازدواج پرداخته که در آن دختر بچه ها مجبورند با مردانی هم سن پدر یا پدربزرگ هایشان ازدواج کنند. این نوع ازدواج ها بیشتر به انگیزه تامین منافع صورت می گیرد.


شارژ همراه اول رایگان

 

شارژ ایرانسل رایگان

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 3 نظر ثبت شده است.

  1. مردک دیوانه . خل و چل

  2. فقط نمیدونم این فتواهارو از کجا در میارن ؟

  3. خخخخخخ این یارو سنش رفته بالا خل شده

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است