خانه » اخبار ستارگان » خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی + عکس
loading...

خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی + عکس

خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی پراتیوشا بانرجی Pratyusha Banerjee بازیگر زن بالیوود به دلیل شکست عشقی خودشی کرد .

عشق کلمه مقدسی است که برخی برای رسیدن به عشق خود دست به اقداماتی تاسف بار میزنند که این بار پراتیوشا بانرجی بخاطر از دست دادن عشق خود خودکشی کرد .

خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی

پراتیوشا بانرجی

پراتیوشا بانرجی Pratyusha Banerjee بازیگر زن بالیوود که از بازیگران به نام سینمای هند می باشد برای از دست دادن نامزد خود در 1 آپریل 2016 خودکشی کرد .

پراتیوشا متولد 10 آگوست 1991 در هندوستان است که در سن 24 سالگی بخاطر شکست عشقی خود را در آپارتمانی در بمبئی حلق آویز کرد .

بازیگر زن بالیوود که در سال 2016 در سه فیلم نقش آفرینی کرده بود در کمال ناباوری پس از خبر نامزدی نامزد سابقش با دختر دیگر خود را کشت .

خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی

جسد پراتیوشا بانرجی

پراتیوشا در برنامه کشف استعداد ها به عنوان بازیگر و رقاص کشف شد که توانست پس از آن در فیلم های بسیاری و مقابل بازیران مطرح بسیاری نقش آفرینی کند .

راهول راج سینگ Rahul Raj Singh نامزد یا شاید بهتر است بگوییم دوست پسر پراتیوشا بانرجی بود که علایم و شواهد نشان از آن دارد که پراتیوشا بخاطر از دست دادن راهول دست به خودکشی زده است .

روز خودکشی پراتیوشا بانرجی ، جسد وی توسط راهول پیدا شد .

خودکشی پراتیوشا بانرجی بازیگر زن بالیوود بدلیل شکست عشقی

پراتیوشا بانرجی و راهول راج سینگ

راهول راج سینگ در مورد روز حادثه به پلیس گفت که کلید خانه آپارتمانی را من و پراتیوشا داشتیم و من پس از ورود به خانه متوجه حلق آویز بودن پراتیوشا از پنکه سقفی شدم و سریعا همسایه ها را خبر کردم و به بیمارستان منتقلش کردیم .

برخی از بازیگران که با پراتیوشا در تماس بودند از درگیری پراتیوشا و راهول گفتند که پلیس را به شک انداخت اما پلیس خودکشی پراتیوشا را تایید کرد .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*