خانه » اخبار » خودکشی نو عروس مشهدی یا قتل وی ؟؟!

خودکشی نو عروس مشهدی یا قتل وی ؟؟!

خودکشی نو عروس مشهدی یا قتل وی ؟؟! چیزی که هنوز مبهم است . به گفته تیم بازجویی تحقیقات در این زمینه هنوز ادامه دارد تا به نتیجه قطعی برسند.

 

%d9%86%d9%88%d8%b9%d8%b1%d9%88%d8%b3-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af%db%8c

 

ظهر روز پنجشنبه مورخ 27 آبان سال  95، حوالی ساعت 12 ،  در طی تماس تلفنی صاحب مسافرخانه ای ، گزارش مرگ مرموز نوعروسی به پلیس آگاهی داده شد.پس از این تماس ماموران نیروی انتطامی جهت بررسی موضوع به محل عازم شدند.

 

پلیس پس از رسیدن به صحنه ، شروع به یافتن علت ماجرا کرد. آنها با یک جسد نوعروس به همراه یک دست نوشته که در آن به نوعی به خودکشی اعتراف شده بود مواجه شدند. اما جایی که این حادثه در آن صورت گرفته شواهدی مبنی بر خودکشی را نشان نمی داد.

سپس از صاحب مسافرخانه بازجویی صورت گرفت. وی اظهار کرد که این زن 2 قبل به مسافرخانه آمده و یک اتاق را اجاره کرد. صبح روز بعد از مسافرخانه بیرون رفته و حدود 2 بامداد به مسافرخانه بازگشت و پس از آن دیگر کسی این زن را مشاهده نکرد. صاحب مسافرخانه گفت: وقتی 24 ساعت از وی خبری نشد و در را هم باز نمیکرد ،تصمیم گرفتم با کلید یدک که دارم در را باز کنم این کار را انجام دادم که ناگهان با جسد او روبه رو شدم.

 

آنچه در کاغذ کنار این جسد نوشته شده بود این است:((4 ماه قبل ازدواج کردم اما بعد از مدتی متوجه شدم که شوهرم معتاد است و تصمیم به جدایی گرفتم و . . .))

 

روی کاغذ  دیگری که در صحنه بود اسم دارویی به چشم می‌خورد. باتوجه به این دست نوشته‌ها و نبود علایم ضرب و جرح و هرگونه شواهدی مبنی بر قتل ، به نظر می‌رسد که زن جوان در آن روزی که بیرون از مسافرخانه بود ،دارویی مصرف کرده و بعد از ورود به اتاق جان بر اثر دارو جان خود را از دست داده است.

هنوز دلیل قطعی در مورد این مرگ صادر نشده و تحقیقات و جسد برای بررسی های لازم و تعیین زمان مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

گالری تصاویر
معجزات امام محمد باقر
تاریخچه رشته ورزشی بدمینتون
تزئین میز غذاخوری عروس
تزئین حمام عروس
كليه حقوق اين سایت متعلق به آژانس دیجیتال مارکتینگ نردبان مي باشد.