خانه » اخبار » حوادث » خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد + عکس و کلیپ
loading...

خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد + عکس و کلیپ

خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد خودکشی بیمار به محض شنیدن عدم پذیرش بیمارستان میلاد به علت عدم توانایی پرداخت 300 هزار تومان پول

در روزهایی که از وزارت بهداشت بخاطر اجرای طرح تحول نظام سلامت انتظار میرفت تا بیماران را به راحتی و بدون دغدغه فکری مالی پذیرش کنند خودکشی یک بیمار در بیمارستان میلاد تهران به علت عدم پذیرش بخاطر 300 هزار تومان پول همه را شوکه کرد .

مرد ۴۷ ساله درحالی‌که از درد به‌خودش می‌پیچید، راهی بیمارستان دولتی در تهران شد اما وقتی شنید تا زمانی که ۳۰۰هزار تومان به‌حساب بیمارستان واریز نکند، پذیرش نخواهد شد، دست به اقدامی هولناک زد.

این مرد از طبقه سوم بیمارستان خود را به پایین پرت کرد و به کما رفت.

برادرش با گریه می‌گوید: به‌خاطر 300هزار تومان، کاری کردند که برادرم چنین تصمیمی بگیرد. او متاهل است و 2بچه زیر 10سال دارد. حالا می‌گویند که او در کماست.

این حادثه افراد حاضر در این بیمارستان دولتی را شوکه کرد. برادر مرد میانسال در گفت‌وگو با همشهری ماجرای حادثه را اینطور توضیح می‌دهد: برادرم علی شفیعی نام دارد و در بویین‌زهرا زندگی می‌کند و راننده نیسان است. او حوالی ظهر جمعه دچار درد شدید شکم شد طوری که از شدت درد به‌خودش می‌پیچید.

2 نفر از آشنایان به کمکش رفتند و او را با ماشین به تهران منتقل کردند تا به بیمارستان… برود. وقتی به بیمارستان رسیدند، برادرم دفترچه‌اش را داد اما گفتند که تاریخ دفترچه گذشته و باید 300هزار تومان پرداخت کند. برادرم گفت که بیمه است و تنها چند روز از تاریخ دفترچه گذشته و آنها می‌توانند از سیستم‌شان استعلام بگیرند.

اما حرف مسئولان پذیرش یکی بود. آنها 300هزار تومان می‌خواستند. نه برادرم و نه همراهانش، پولی نداشتند. در آن زمان من برای رای‌گیری به روستایی دورافتاده رفته بودم و امکان این را نداشتم که این پول را کارت به کارت کنم. با خواهرم تماس گرفتند و او گفت که خودش را می‌رساند و پول را واریز می‌کند. اما با این حال برادرم هر چه اصرار کرد که تا رسیدن خواهرم او را پذیرش کنند، قبول نکردند.

در زیر عکس و کلیپ خودکشی مرد بیمار در بیمارستان میلاد را مشاهده میفرمایید .

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

بیشتر بخوانید :  اما هولز مجری زن زیبا به دلیل زیبایی بیش از حد اخراج شد با عکس

 

دانلود کلیپ خودکشی در بیمارستان میلاد

منبع : فیلم و تصاویر از فرشاد(تهران) – متن‌خبر از همشهری آنلاین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*