خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد + عکس و کلیپ
خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد + عکس و کلیپ

خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد + عکس و کلیپ

خودکشی مرد بیمار بدلیل عدم پذیرش بیمارستان میلاد خودکشی بیمار به محض شنیدن عدم پذیرش بیمارستان میلاد به علت عدم توانایی پرداخت 300 هزار تومان پول

در روزهایی که از وزارت بهداشت بخاطر اجرای طرح تحول نظام سلامت انتظار میرفت تا بیماران را به راحتی و بدون دغدغه فکری مالی پذیرش کنند خودکشی یک بیمار در بیمارستان میلاد تهران به علت عدم پذیرش بخاطر 300 هزار تومان پول همه را شوکه کرد .

مرد ۴۷ ساله درحالی‌که از درد به‌خودش می‌پیچید، راهی بیمارستان دولتی در تهران شد اما وقتی شنید تا زمانی که ۳۰۰هزار تومان به‌حساب بیمارستان واریز نکند، پذیرش نخواهد شد، دست به اقدامی هولناک زد.

این مرد از طبقه سوم بیمارستان خود را به پایین پرت کرد و به کما رفت.

برادرش با گريه مي‌گويد: به‌خاطر 300هزار تومان، كاري كردند كه برادرم چنين تصميمي بگيرد. او متاهل است و 2بچه زير 10سال دارد. حالا مي‌گويند كه او در كماست.

اين حادثه افراد حاضر در اين بيمارستان دولتي را شوكه كرد. برادر مرد ميانسال در گفت‌وگو با همشهري ماجراي حادثه را اينطور توضيح مي‌دهد: برادرم علي شفيعي نام دارد و در بويين‌زهرا زندگي مي‌كند و راننده نيسان است. او حوالي ظهر جمعه دچار درد شديد شكم شد طوري كه از شدت درد به‌خودش مي‌پيچيد.

2 نفر از آشنايان به كمكش رفتند و او را با ماشين به تهران منتقل كردند تا به بيمارستان… برود. وقتي به بيمارستان رسيدند، برادرم دفترچه‌اش را داد اما گفتند كه تاريخ دفترچه گذشته و بايد 300هزار تومان پرداخت كند. برادرم گفت كه بيمه است و تنها چند روز از تاريخ دفترچه گذشته و آنها مي‌توانند از سيستم‌شان استعلام بگيرند.

اما حرف مسئولان پذيرش يكي بود. آنها 300هزار تومان مي‌خواستند. نه برادرم و نه همراهانش، پولي نداشتند. در آن زمان من براي راي‌گيري به روستايي دورافتاده رفته بودم و امكان اين را نداشتم كه اين پول را كارت به كارت كنم. با خواهرم تماس گرفتند و او گفت كه خودش را مي‌رساند و پول را واريز مي‌كند. اما با اين حال برادرم هر چه اصرار كرد كه تا رسيدن خواهرم او را پذيرش كنند، قبول نكردند.

در زیر عکس و کلیپ خودکشی مرد بیمار در بیمارستان میلاد را مشاهده میفرمایید .

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

خودکشی در بیمارستان میلاد

 

دانلود کلیپ خودکشی در بیمارستان میلاد

منبع : فیلم و تصاویر از فرشاد(تهران) – متن‌خبر از همشهری آنلاین


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter