خانه » اخبار » حوادث » خودکشی دو دختر و یک پسر در تهران در 24 ساعت

خودکشی دو دختر و یک پسر در تهران در 24 ساعت

خودکشی دو دختر و یک پسر در تهران در 24 ساعت جزئیات خودکشی دو دختر و یک پسر که از ظهر 29 مهر 1397 تا ظهر 30 مهر 1397 در تهران خود را کشتند .

متاسفانه مدت هاست که اخبار بسیار تکان دهنده ای در مورد خودکشی نوجوانان و جوانان ایرانی میشنویم .

خودکشی دختران و پسران که بدون دلایلی واضح و ناباورانه جان خود را از دست میدهند و غم و اندوه را میان خانواده های خود قرار میدهند .

خودکشی دو دختر و یک پسر در تهران در روز پایانی مهر 1397 به طرز عجیبی ذهن ها را درگیر خود میکند که چطور در طی 24 ساعت 3 نوجوان دست به خودکشی میزنند .

خودکشی دو دختر و یک پسر در تهران در 24 ساعت

نخستین حادثه ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه ظهر یکشنبه ۲۹ مهر از سوی مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش به بازپرس جنایی اعلام شد. ماجرا از این قرار بود که دختر جوانی خودش را از بالاترین طبقه پارکینگ طبقاتی شهرداری به پایین انداخت. در تحقیقات اولیه مشخص شد این دختر جوان دانشجوی رشته زبان فرانسه دانشگاه تهران بود.

بازبینی دوربین‌های مداربسته پارکینگ مشخص کرد که دختر جوان شامگاه شنبه سوار بر خودرواش به پارکینگ آمده و شب را داخل ماشین خوابیده است و صبح روز بعد به لبه پرتگاه رفته اما بعد از آن دوباره به داخل ماشین برگشته و ظهر خودکشی کرده است.

دومین گزارش ساعت ۹:۵۰ دقیقه شامگاه ۲۹ مهر به پلیس اعلام شد. دختر ۱۳ ساله‌ای زمانی که والدینش بیرون از خانه بودند خود را حلق آویز کرده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که دختر نوجوان هیچ اختلاف و مشکلی با خانواده‌اش نداشته و به بیماری خاصی هم مبتلا نبوده است.

سومین خودکشی ساعت ۱۰:۴۴ دقیقه صبح روز دوشنبه ۳۰ مهر اتفاق افتاد. مأموران کلانتری ۱۱۵ رازی در تماس با بازپرس کشیک قتل از مرگ پسر ۱۴ ساله با قرص برنج خبر دادند. باتوجه به اینکه پسر نوجوان قبل از مرگ به خانواده‌اش گفته بود که قرص برنج را از عطاری تهیه کرده است، خانواده او از مرد عطار به‌خاطر فروش قرص برنج و مرگ فرزندشان شکایت کردند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*