خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حوادث » تایید خودکشی دختر و پسر میاندورودی در کیاسر ساری + عکس
تایید خودکشی دختر و پسر میاندورودی در کیاسر ساری + عکس

تایید خودکشی دختر و پسر میاندورودی در کیاسر ساری + عکس

تایید خودکشی دختر و پسر میاندورودی در کیاسر ساری خودکشی دختر و پسر جوان در میاندورود تایید شد

خودکشی پسر و دختر میاندورودی

خودکشی پسر و دختر میاندورودی

خودکشی دختر و پسر میاندورودی در روز پنجشنبه که بین قتل و خودکشی این پسر و دختر در کیاسر ساری شک بود توسط مراجع قضایی تایید شده و دلیل حلق آویز بودن پسر و دختر میاندورودی از درختی در کیاسر ساری به علت حفظ آبروی خانواده ها قابل ذکر نیست .

احمدرضا رستمی در گفت وگویی درباره جزییات خودکشی دو جوان 20 و 25 ساله در منطقه کیاسر اظهار کرد: حوالی ساعت 11 روز پنج شنبه 28 مردادماه در منطقه ای معروف به عبور جمال الدین کلا 10 کیلومتر بالاتر از کیاسر ساری جسد دو جوان کشف شد.

خودکشی پسر و دختر میاندورودی

خودکشی پسر و دختر میاندورودی

وی با بیان اینکه اجساد این دو جوان که خود را از درختی حلق آویز کرده بودند توسط اهالی منطقه که احشام خود را به چرا برده بودند کشف شدند، عنوان کرد: این دختر و پسر جوان در این منطقه جنگلی دور افتاده اقدام به خودکشی کرده بودند.

رستمی با اشاره به اینکه بنده پس از کشف جسد در صحنه وقوع حادثه حضور داشتم، بیان کرد: درون خودروی پراید این افراد یک وصیت نامه کشف شده است که در حال بررسی آن هستیم. این دو فرد نسبتی با یکدیگر نداشتند. هر دو از اهالی یک روستا از روستاهای اطراف شهرستان میاندورود بودند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران اعلام کرد: به دلیل اینکه انتشار جزییات بازی با آبروی خانواده افراد است، انتشار جزییات به صلاح نیست.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter