خانه » اخبار » حوادث » خودکشی دختر ارومیه ای که با تلاش ماموران منصرف شد + عکس
loading...

خودکشی دختر ارومیه ای که با تلاش ماموران منصرف شد + عکس

خودکشی دختر ارومیه ای که با تلاش ماموران منصرف شد دختر ارومیه ای که قصد خودکشی بر ساختمان نیمه کاره را داشت با تلاش ماموران از خودکشی منصرف شد .

خودکشی که سایه شوم خود را بر کشور عزیزمان ایران انداخته و اخبار ناراحت کننده خودکشی دختران و پسران را میشنویم این روزها در وضعیت بهتری است .

خودکشی دختر ارومیه ای

خودکشی دختر ارومیه ای

دختر ارومیه ای که به قصد خودکشی بر روی ساختمان نیمه کاره ای رفته بود تا خود را پرت کند با صحبت های ماموران حاضر در صحنه منصرف شد .

خودکشی دختر ارومیه ای در ساختمانی نیمه کاره در اطراف باغ رضوان در حال انجام بود که با حضور به موقع ماموران پلیس و آتش نشانی دختر جوان را منصرف کردند .

دختر جوان ارومیه ای که ظهر یکشنبه قصد خودکشی داشت سرانجام با تلاش مامورین انتظامی و آتش نشانی از این کار منصرف شد.
ظهر یکشنبه دختر جوانی به قصد خودکشی به بالای ساختمانی نیمه کاره در باغ رضوان رفته بود که با حضور به موقع نیروهای انتظامی و آتش نشانی سرانجام پس از صحبت های مامورین از خودکشی منصرف شد.
کانال تلگرامی شهرداری ارومیه نوشت: خوشبختانه با تلاش نیروی های آتش نشانی و انتظامی دختر جوانی که قصد خودکشی در ساختمان نیمه کاره نزدیک باغ رضوان را داشت، از تصمیم خود منصرف و ماجرا ختم به خیر شد.

خودکشی دختر

خودکشی دختر ارومیه ای

چهارشنبه گذشته هم یک پسر جوان بدلیل آنچه مشکلات مالی و خانوادگی عنوان می شد در شیخ تپه (ایشیخ تپه) قصد خودکشی داشت که بعد از پرش از طبقه هفتم و برخورد با کابل های برق، اتصال و در نهایت آتش گرفتن لباسهایش بر روی ماشین آتش نشانی سقوط کرد.
نیروهای آتش نشانی حاضر در صحنه با اطفای حریق، فرد را به بیمارستان منتقل می کنند و فرد مذکور در بیمارستان زیر نظر و مراقبت قرار گرفت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*