خانه » اخبار ستارگان » خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی + عکس

خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی + عکس

خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی تجاشوی پراساد یاداو Tejashwi Prasad Yadav پسر هندی با 44 هزار خواستگار دختر .

فیلم های هندی معروف به بزرگنمایی هستند و شاید ادعای تجاشوی پراساد یاداو پسر هندی مبنی بر خواستگاری 44 هزار دختر از وی هم از فیلم هایشان نشات گرفته است .

خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی

تجاشوی پراساد یاداو

تجاشوی پراساد یاداو Tejashwi Prasad Yadav پسر لالو پراساد یاداو Lalu Prasad Yadav یکی از سیاستمداران معروف هند ادعا کرده است که 44000 دختر از وی خواستگاری کرده اند و برای ازدواج به مشکل خورده است .

تجاشوی یاداو متولد 9 نوامبر 1989 در پاتنا هندوستان می باشد که از سیاستمداران بیهار و از بازکنان ورزش کریکت می باشد .

خواستگاری دختران هندی از تجاشوی را شاید بتوان برای قدرت و منصب وی اعلام کرد اما تعداد 44 هزار دختر که از وی خواستگاری کرده اند کمی تعجب برانگیز است .

تجاشوی اخیرا ادعا کرده است که 44000 دختر از وی خواستگاری کرده اند و آمار خود را به وی داده اند تا جواب مثبت از تجاشوی بگیرند .

تجاشوی شماره خود را برای ابراز شکایت های مردمی در اختیار مردم قرار داده بود که با موج بسیاری از خواستگاران دختر در واتس آپ رو به رو شد .

طبق گفته یک مقام رسمی 47 هزار پیام بر روی شماره اعلام شده ارسال شده بود که 44000 پیام خواستگاری دختران از پسر هندی بوده است و سه هزار پیام مربوط به مشکلات مردم .

دختران هندی زیبایی و اندام و قد و رنگ پوست خود را در پیام ها برای تجاشوی ارسال کرده بودند .

تجاشوی گفته است که دختری که قرار است با آن ازدواج کند توسط پدر و مادرش انتخاب میشود و هر دختری را که پدر و مادرش انتخاب کنند به همسری خود میپذیرد .

تجاشوی به خبرنگاران گفته است : 44 هزار دختر دم بخت به وی پیشنهاد ازدواج داده اند که وی  با دیدن این همه پیشنهاد شوکه شده است.

خواستگاری 44000 دختر از تجاشوی یاداو پسر هندی

تجاشوی پراساد یاداو

پسر هندی به شوخی در این باره گفته : چنین پیشنهادهایی می‌تواند او را هنگام ازدواج با دردسرهای جدی روبه‌روکند و خداروشکر هنوز مجرد هست .

طبق شنیده ها بیشتر دختران آمار خود را از طریق واتس آپ برای تجاشوی فرستاده اند و به وی ابراز علاقه کرده اند .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*