خانه » اخبار ستارگان » خشایار اعتمادی و دخترش بدون اینکه ازدواج کند !!! + عکس
loading...

خشایار اعتمادی و دخترش بدون اینکه ازدواج کند !!! + عکس

خشایار اعتمادی و دخترش بدون اینکه ازدواج کند خشایار اعتمادی خواننده معروف ایران از عکس منتشر شده از خود و دختری که دخترش نامیده شده بود انتقاد کرد .

خشایار اعتمادی این بار اسیر اشتباهات رسانه ای شد و قبل از اینکه ازدواج کند دختر جوانی را به نام دخترش معرفی کردند .

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی

خشایار اعتمادی و دخترش تیتری بود که برای عکس خشایار اعتمادی و دختری که کنار او ایستاده بود قرار داده و برخی رسانه ها منتشر کردند .

رسانه ها باز هم در یک سوتی جالب خشایار اعتمادی که هنوز ازدواج نکرده است را صاحب دختری جوان کردند .

خشایار اعتمادی که هنوز ازدواج نکرده و همسری ندارد از انتشار عکس با عنوان دختر خشایار اعتمادی تعجب کرده و از انتشار آن انتقاد کرد .

نکته جالب در مورد این موضوع انتشار این عکس توسط یک مجله معتبر ایران که مجله ای مختص ستارگان ایرانی است منتشر شده است .

صفحه اینستاگرام خشایار اعتمادی با انتشار عکس خود و دختری که در کنارش ایستاده بود به انتقاد از برخی رسانه ها پرداخت .

خشایار اعتمادی و دخترش

خشایار اعتمادی و دختر ایرانی

خشایار اعتمادی با انتشار عکس بالا نوشت :

قابل توجه عکاسان و خبرنگاران و نشریات و جراید …. بی شک رسالت شمایان ، ثبت ، ضبط و انعکاس اخبار است که به شخصه همیشه مدیون شمایان بوده و هستم ، ولی اخبار درست ! تایید بفرمایید که شمایان چشم و گوش و زبان مردم هستید ، انعکاس اخبار نادرست گاهی برای هنرمندان و گاهی برای هواداران و خانواده ایشان مشکل ساز می شود ، این عکس که تحت عنوان ” خشایار با دخترش ، یا با همسرش ، در شب اکران خصوصی “نیمه شب اتفاق افتاد ” در فضای مجازی منعکس شد عکس من در کنار فرزند یکی از عزیزترین دوستانم است که اگر فرزندی داشتم فرقی با دخترم نداشت، ولی بنده در تمام مصاحبه هایم معروض داشته ام که تا کنون ازدواج نکرده و توفیق داشتن فرزند را نداشتم . در کمال تاسف در مجله “زندگی ایده آل” این عکس نیز با همین وصف منعکس گردید که خیلی موجب حیرت من شد ، و اعتماد من به شخصه از این مجله که وزین فرضش میکردم سلب شد ، امیدوارم این مجله “”فرصت پوزش بابت نشر خبر کذب را از دست ندهد “.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*