خرید گوشی آیفون با وان پر از سکه 350 کیلوگرمی + عکس

خرید گوشی آیفون با وان پر از سکه 350 کیلوگرمی جوان روسیه ای با وان پر از سکه روبل به اندازه 350 کیلوگرم یک گوشی آیفون ایکس اس را خریداری کرد .

برخی از رفتارها به قدری عجیب هستند که شاید ما را در دوراهی اینکه انجام دهنده آن عاقل است یا دیوانه وادارد .

رفتار جوان روسی برای خرید گوشی آیفون از اینگونه رفتارها بوده است که شاید شما را شگفت زده کند که این ایده خلاقانه برای اثبات چه کاری بوده است .

خرید گوشی آیفون با وان پر از سکه که اندازه وزنی آن 350 کیلوگرم بوده است توسط جوان روسیه ای نه تنها صاحبان مغازه بلکه همه ما را شگفت زده کرده است .

خرید گوشی آیفون با سکه

یک جوان وبلاگ‌نویس در مسکو با ۳۵۰ کیلوگرم سکه به مرکز فروش اپل رفت و یکی از آخرین‌ مدل‌های گوشی آیفون را خریداری کرد.

سیواتولاو کوالنکو ، جوان روسی به همراه هفت مرد دیگر ۳۵۰ کیلوگرم سکه را درون یک وان حمام ریخته و پول‌ها را با وان به مرکز خریدی در پایتخت روسیه بردند.

مرد جوان که از ابتدای ماجرای خرید آیفون فیلم گرفته است، نشان می‌دهد که با دوستانش یک وان را از مقدار هنگفتی از سکه روبل روسیه معادل ۱۳۰۰ یورو پر می‌کنند و با ماشین آن را به مرکز فروش آیفون می‌برند.

با وارد شدن به مرکز خرید، نگهبانان ابتدا جلوی مردان جوان با وانی پر از سکه را گرفتند ولی در نهایت به آن‌ها اجازه دادند به کار خود ادامه دهند. کارکنان مرکز فروش نیز آیفون حیرت‌ زده با تلفن‌هایشان از صحنه فیلم گرفتند.

خرید گوشی آیفون با وان پر از سکه

مدیر روابط عمومی این مرکز فروش آیفون گفت: «کارکنان مرکز با من تماس گرفتند و گفتند مردی با یک وان پر از سکه وارد مغازه شده است. من ابتدا باور نکردم ولی برای ثابت کردن حرفشان عکس ماجرا را برای من فرستادند.»

بعد از شمارش سکه‌ها توسط کارکنان مغازه که دو ساعت به طول انجامید، مرد جوان با یک آیفون ایکس‌اس و لبخندی بر لب از مرکز فروش اپل خارج شد.

منطبق با کلید واژه: مطالب متفرقه