خانه » گردشگری » خانه خورشیدی شناور روی آب + تصاویر
خانه خورشیدی شناور روی آب + تصاویر

خانه خورشیدی شناور روی آب + تصاویر

خانه خورشیدی شناور روی آب + تصاویر به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده یک معمار ایتالیایی با نام جیانکارلو یک خانه شناور سازگار با محیط زیست طراحی کرده است.

خانه خورشیدی شناور روی آب

خانه خورشیدی شناور روی آب

این خانه با مساحتی حدود 100 متر مربع (1076 فوت مربع) است و 98 درصد از ساختار این خانه از مواد برگشت پذیر استفاده شده ؛ ضمن بیان این نکته که سقف آن به طور کامل از سلول های خورشیدی تشکیل شده است.

خانه شناور زِما با نام Waternest 100 توسط جیانکارلو زما معمار ایتالیایی طراحی شده و توسط شرکت ecoflolife ساخته شده و قابلیت شناوری در آبهای آرام را دارد.

این خانه که 92 متر مربع مساحت دارد از چوب و آلومینیوم بازیافتی ساخته شده و در نمای آن چندین بالکن و پنجره های بزرگ با چشم انداز عالی برای دیدن محیط زیبای اطراف در نظر گرفته شده.

فضای داخل این خانه را میتوان بطور دلخواه طراحی و پارتیشن بندی نمود. در حالت کلی برای یک خانواده چهار نفری فضای مناسب با دو اتاق خواب قابل استفاده خواهد بود. جدا از این مساله میتوان برای رستوران و فروشگاه و موارد دیگر نیز معماری داخل را تغییر داد. همچنین در این خانه از سیستم اتوماسیون و روشنایی هوشمند استفاده می شود.

همچنین بخوانید: جنگل کج با درختان خاص در لهستان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است