خانه » عکس » عکس اجتماعی » خالکوبی دختر خردسال ایرانی به اصرار پدرش / عکس

خالکوبی دختر خردسال ایرانی به اصرار پدرش / عکس

خالکوبی دختر خردسال ایرانی به اصرار پدرش عکس خالکوبی بیرحمانه به اصرار پدر بر بازوی دختر خردسال ایرانی

خالکوبی دختر ایرانی

8 دیدگاه

 1. واقعا یه انسان یه پدر تا چه حد میتونه پست باشه اخه چرا

 2. باسلام.اتفاقا خیلی کارا میتونه بکنه.متوجه ظلم بشن هم کاری نمیکنن چون آقا پدر تشریف دارند و اسلام اجازه هر جنایتی رو به پدر داده.فک میکنید اونا تو سایت شما یا سایتهای دیگه این تصویرو ندیدن؟دستگاه قضایی باید اونقدر قدرتمند و عدالت محور باشه که سریعا اونجارو شناسایی کنه خالکوبه و اون به اصطلاح پدر رو بندازه زندان و ازش سلب صلاحیت بشه و بچه بیچاره رو نجات بده.حالا اون بچه چون ضعیفو بی دفاعه باید هربلایی سرش آورد؟شما که دستتون توکاره حتما از سایتهای دیگه هم خبرای وحشتناک کودک ازاری رو دیدید و خوندید.همش بخاطر اینه که قوانین کارآمدی نداریم.

  • با سلام و احترام
   شما از کجا میدونید که کاری نمیکنند ؟؟؟
   چه ربطی به اسلام داره . چرا تو کشور ما هر اتفاقی رو به اسلام ربط میدن . اط تصادف تو خیابون گرفته تا خالکوبی روی دست بچه .
   دستگاه قضایی بیکار نیست که دنبال هر عکسی بیفته و بخواد شناسایی کنه .
   در تمام دنیا هم همینه . در کشورهای غربی خالکوبی شدیدا انجام میشه و کودک آزاری خیلی بیشتر از ایرانه و سقط بچه به راحتی انجام میشه اما دستگاه قضایی بدون اطلاع دقیق نمیتونه از سر یک عکس بیفته دنبال مجرم که اگه اینجور باشه باید چند میلیون کاراگاه استخدام کنه .
   قانون ما مشکلی نداره کسانی که قانون رو اجرا میکنند کمی کوتاهی میکنند که اگر کوتاهی نکنند هیچ مشکلی نخواهیم داشت .

  • متاسفم برای کسانی که اسلام را نشناختند و فکر می کنند که اسلام چنین اجازه ای را می دهد. عمل این نامرد در حق این کوچولو، به خاطر اسلام نیست که از ظاهر او معلوم است که پایبند به ابتدایی ترین مسائل شرعی اسلام هم نیست بلکه آنچه از عکس مشخص می شود این است که تقلید کورکورانه او از شبکه های ماهواره ای او را به اینجا کشانده است. چیزی که امریکا و صهیونیست بر سر جوانان این مملکت آورده اند (البته اگر این عکس مربوط به یک ایرانی باشد) متاسفانه نتیجه استفاده از این شبکه ها و برنامه های ماهواره ای همین است که فکر و عقل را از جوانان بگیرد.

 3. منظورم شما نبودی جناب.شما تو سایتت منتشرکردی.مسولیتی نداری.منظورم دستگاه م…قضاِئیه که دایم حقو به پدر میده و هیچکاری نمیکنه.نمیدونم چرا شما به خودتون گرفتید!!!

  • با سلام و احترام
   مشکل نوشتاری همینه که شما الان نظر بنده رو به سبک عصبانیت خوندید .
   ببینید ما منظور شما رو فهمیدیم و به گونه ای طعنه وار خواستیم به بقیه این موضوع رو برسونیم اما خب چون نوشتاری بود شما از موضع عصبانیت دیدید .
   عذرخواهی میکنیم از خدمتتون .
   اما خب در این قضایا قوه قضاییه کاری نمیتونه بکنه مگر اینکه متوجه ظلم یا اتفاقی بشه که باید مردم اطلاع رسانی کنند که متاسفانه مردم عزیزمون اصلا به خودشون بی ربط میدونند این مسائل رو .

 4. بهش نمیگن پدر عزیزم.بهش میگن خوک کثیف!مردک خرفهم چطوری دلش اومد؟تو ایران هرکس هربلایی سر بچه های معصوم بیاره همه خفه خون میگیرن!آخ طفل معصوم…

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*