حمله هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی + عکس

حمله هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی به گزارش اولی ها: تعدادی از هواداران پرسپولیس امروز به صفحات مجازی مهدی طارمی بازیکن سابق تیم پرسپولیس حمله کرده و او را مورد انتقاد و فحاشی قرار دادند.

حمله هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی

حمله هواداران پرسپولیس به مهدی طارمی

مهدی طارمی امروز در توییتر خود یک پست که هیچ ارتباطی به فوتبال ندارد منتشر کرد اما بلافاصله تعدادی از هواداران پرسپولیس برای او کامنت های انتقادی گذاشتند و از اینکه باعث شده پرسپولیس نتواند بازیکن جدید بگیرد، انتقاد کردند.

البته انتقاد هواداران پرسپولیس از طارمی به توییتر ختم نمی شود. طارمی مدتی است که در اینستاگرام پستی منتشر نکرده اما هواداران پرسپولیس در آخرین پستی که او گذاشته در حال انتقاد از این بازیکن هستند و البته در این میان تعدادی از هواداران هم به او اهانت کرده اند که چرا کاری کرده تا پرسپولیس نتواند بازیکن جدید بگیرد.

مهدی طارمی که مدت زیادی تا اتمام دوره محرومیت 4 ماهه اش باقی نمانده بود با ترک پرسپولیس به الغرافه قطر پیوست.

 این اتفاق در حالی رخ داده که پرسپولیس به خاطر قرارداد طارمی با ریزه اسپور علاوه بر اینکه 4 ماه نتوانست از این مهاجم استفاده کند، از دو پنجره نقل و انتقالاتی نیز محروم شد.

هواداران پرسپولیس به همین دلیل به شدت در فضای مجازی علیه این مهاجم ملی‌پوش موضع گیری کرده و او را به خیانت متهم کرده اند.

پرسپولیسی ها بر این باورند که طارمی به خاطر ضربه ای که خواسته یا ناخواسته به پرسپولیس زده باید قراردادش را تمدید می کرد تا کمترین قدم را برای جبران این ماجرا بردارد اما در همین حد هم حاضر به جبران کارش نشده و برای دریافت پول بیشتر سر از قطر در آورده است.

به این ترتیب پرسپولیس که حق جذب مهاجم جدید را ندارد با توجه به خروج طارمی تنها با دو مهاجم یعنی علی علیپور و گادوین منشا باید فصل را به اتمام رسانده و فصل بعدی را نیز با همین دو مهاجم آغاز کند!

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان