خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ حمله من و تو به محمد جواد ظریف در زمینه حقوق بشر ایران
کلیپ حمله من و تو به محمد جواد ظریف در زمینه حقوق بشر ایران

کلیپ حمله من و تو به محمد جواد ظریف در زمینه حقوق بشر ایران

کلیپ حمله من و تو به محمد جواد ظریف در زمینه حقوق بشر ایران دانلود فیلم حمله بخش خبری شبکه من و تو manoto به عقاید محمدجواد ظریف در زمینه حقوق بشر در ایران

این روزها شبکه های ماهواره ای شدیدترین مقابله ها را با نظام ایران در طی چند سال اخیر و از زمان بر روی کار آمدن حسن روحانی و دولت وی به راه انداختند و هر روزه با انتقاد و حمله به یکی از مسئولین و یا حتی برنامه ها و هنرمندان و ستارگان جنگ روانی جدیدی را پی ریزی میکنند .

حمله من و تو به محمدجواد ظریف

محمد جواد ظریف

گردش حملات برنامه های ماهواره ای این بار به محمد جواد ظریف مردی که این روزها از محبوبیت بالایی میان ایرانیان برخوردار می باشد ، رسیده است و برنامه خبری شبکه من و تو دست و پنجه ای برای خراب کردن محمدجواد ظریف نرم میکند .

در برنامه اتاق خبر من و تو با مطرح کردن موضوع حقوق بشر توسط یکی از پرسشگران از محمد جواد ظریف و پاسخ جالب و کوبنده محمدجواد ظریف به وضعیت حقوق بشر در ایران ، با مقایسه ای بین وزیر امور خارجه ایران و حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان ، عقاید محمد جواد ظریف را به شدت مورد حمله قرار داده و به تخریب محمد جواد ظریف میپردازند .

اینگونه که پیداست شبکه های ماهواره ای این روزها تمام تلاش خود را میکنند تا کسانی که میان مردم ایران محبوب هستند و طرفداران فراوانی دارند را مورد حمله قرار دهند و به هر بهانه ای آنها را از چشم مردم بیاندازند .

حمله من و تو به محمد جواد ظریف

محمدجواد ظریف

شبکه های ماهواره ای که تا دیروز از یک بودن محمدجواد ظریف صحبت میکردند این روزها محمدجواد ظریف را شخصی که از هیچ چیز اطلاع ندارد معرفی میکنند .

در زیر فیلم حمله اتاق خبر من و تو به محمد جواد ظریف را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ حمله من و تو به محمدجواد ظریف


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون 2 نظر ثبت شده است.

  1. برن بمیرن همشون. ظریف حرف نداره. انشالا همیشه موفق باشه

  2. ما که آخر نفهمیدیم «من و تو» طرف کیه؟!

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter