خانه » اخبار ستارگان » حمله قلبی کامران تفتی و آخرین وضعیت بیماری بازیگر ایرانی

حمله قلبی کامران تفتی و آخرین وضعیت بیماری بازیگر ایرانی

حمله قلبی کامران تفتی و آخرین وضعیت بازیگر ایرانی کامران تفتی در جریان ساخت فیلمی در قشم دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان اعزام گردید .

یکی از بازیگران نامی و جوان خوشنام ایران که در فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده است کامران تفتی می باشد .

کامران تفتی که در سریال ها و فیلم های بسیاری نقش آفرینی کرده و این روزها در برنامه وقتشه مجری هم شده است دچار حمله قلبی شد .

حمله قلبی کامران تفتی در حین فیلمبرداری یک فیلم در قشم اتفاق افتاده است که با همراهی کامبیز دیرباز به بیمارستان منتقل شده و هم اکنون رو به بهبود است .

حمله قلبی کامران تفتی

روز گذشته در جریان ساخت یک فیلم، کامران تفتی دچار حمله قلبی شد که کامبیز دیرباز او را به اورژانس قشم رساند و حال او رو به بهبود است.

ظهر روز یکشنبه سیزدهم آبان‌ماه کامران تفتی در جریان نقش آفرینی‌اش دچار حمله قلبی می‌شود و او را به اورژانس قشم می‌رسانند. به گفته کارکنان اورژانس این بازیگر سریال‌های تلویزیونی و مجری برنامه «وقتشه» را کامبیز دیرباز همراهی می‌کرد، بلافاصله به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل می‌شود.

در ادامه این پیگیری لحظاتی قبل با کامران تفتی گفتگویی کوتاه انجام داد و بیان کرد: در بیمارستان «پیامبر اعظم (ص)» قشم بستری هستم، سکته قلبی را رد کرده‌ام و خدا را شاکرم فعلاً در بهبودی به سر می‌برم.

به گفته مجری برنامه «وقتشه» با رفع عارضه قلبی‌اش و طی مراحل درمان اطمینان‌کننده به تهران منتقل می‌شود.

برپایه این گزارش، کامران تفتی به تازگی سریال «از یاد‌ها رفته» بهرام بهرامیان را به پایان رسانده و فعلاً برنامه وقتشه را که او اجرایش را برعهده داشته هم به دلایل مالی روی آنتن نمی‌رود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*