حمله ساشا سبحانی به بهاره رهنما

حمله ساشا سبحانی به بهاره رهنما به گزارش اولی ها: پس از حمله تند ساشا سبحانی پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا به شیلا خداداد، بهاره رهنما از شیلا خداداد در پیجش دفاع نموده بود که اینبار نوبت به بهاره رهنما رسید و ساشا با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود به بهاره رهنما حمله کرد.

حمله ساشا سبحانی به بهاره رهنما

حمله ساشا سبحانی به بهاره رهنما

چند روز پیش شیلا خداداد، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون در مصاحبه‌ای با سخنانی تند از رفتار و حرف‌های ساشا سبحانی، پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا انتقاد کرد که با واکنش تند ساشا همراه بود و او را تهدید به افشاگری درباره مسائل قبل از ازدواجش کرد.

دفاع بهاره رهنما از شیلا خداداد

دفاع بهاره رهنما از شیلا خداداد

حالا بهاره رهنما به دفاع از شیلا خداداد پرداخت و باز هم با واکنش ساشا سبحانی همراه بود. او ویدیویی در اینستاگرام خود منتشر کرد و از بهاره رهنما که ۱۰ تا شوهر کرده خواست در هر مسئله‌ای دخالت نکند.

بیوگرافی ساشا سبحانی

ساشا سبحانی متولد 1367 در تهران، آقازاده! می باشد

فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه UCAB در ونزوئلا می باشد، او پسر یکی از سفیران سابق ایران است که حالا بخاطر زندگی لاکچری اش معروف شده است!

ساشا سبحانی، ژن خوب و آقازاده دکتر محمد سبحانی، دیپلمات خوش سابقه ایران، به واسط تصاویر لاکچری گردی های خود از ترکیه و دوبی تا یونان و اسپانیا، آن هم در کشتی های لوکس و با دختران متفاوت آلبانی و روس و عرب و ونزوئلایی، در کانون توجه رسانه ها به خصوص کاربران شبکه های اجتماعی ایران قرار گرفت و البته مردم ایران را با انواع و اقسام اهانت ها همراه کرد. اگر چه بعدها، از مردم در پستی عذرخواهی کرد.

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگان