حمله به خبرنگار زن تایلندی با پیچ گوشتی جلوی دوربین + فیلم

حمله به خبرنگار زن تایلند

خبرنگاران کار بسیار سختی دارند زیرا که در هنگام فعالیت در خیابان ها اللخصوص مکان های درگیری امنیتشان در خطر است و هر لحظه امکان حمله به آنها می باشد .

خبرنگار زن تایلندی یکی از خبرنگارانی میباشد که امنیتش به خطر افتاد البته این بار وی توسط یک زن بیمار روانی مورد حمله قرار گرفت که با کمی خوش شانسی فقط جراحت سطحی دید .

حمله به خبرنگار زن تایلندی

حمله به خبرنگار زن تایلندی

حمله به خبرنگار زن تایلندی با پیچ گوشتی انجام شد و اگر کمی دیرتر از چنگال زن مهاجم خارج شده بود گلوی خبرنگار زن با پیچ گوشتی پاره شده بود .

خبرنگار زن یکی از کانال‌های تلویزیونی تایلند در حال گزارش زنده از یک مراسم قرعه کشی بود که ناگهان مورد حمله یک زن جوان قرار گرفت. در حالی که مجری کانال ۵ تلویزیونی تایلند به صورت زنده در حال اعلام نام برندگان قرعه کشی بود، ناگهان یک زن ۳۵ ساله که هویتش «پراپاپان» اعلام شده است در حالی که یک پیچ‌گوشتی در دست داشت، به او حمله‌ور شد. این حادثه در برگزاری این مراسم برای دقایقی وقفه ایجاد کرد و موجب اختلال در مراسم قرعه کشی شد.

ویدئویی که منتشر شده است، لحظه وقوع حادثه را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این خبرنگار زن از روی کاغذی که در دست دارد در حال اعلام نام برندگان قرعه کشی است، ناگهان این زن جوان به او حمله ور می‌شوند. این ویدئو نشان می‌دهد زن مهاجم پس از نزدیک شدن به خبرنگار جوان ناگهان جسم فلزی را در زیر گلوی او قرار می‌دهد.

[irp posts=”30862″ name=”حمله به خبرنگار زن و کتک زدن زن خبرنگار در اخبار زنده + فیلم”]

بلافاصله چند مامور که در نزدیکی خبرنگار زن حضور داشتند، وارد عمل شده و زن مهاجم را از محل دور کردند. زن خبرنگار که کاملاً دچار حیرت شده بود، در حالی که پشت به دوربین ایستاده است، وحشت‌زده به زن مهاجم نگاه می‌کند. در لحظه وقوع این حادثه جمعیت زیادی در داخل سالن برگزاری قرعه کشی حضور داشتند. هنوز مشخص نیست انگیزه زن جوان از حمله به این خبرنگار چه بود.

گفته می‌شود زن خبرنگار در این حادثه دچار جراحت سطحی در ناحیه گلو شده است. تحقیقات اولیه پلیس محلی تایلند نشان می‌دهد که زن مهاجم دچار بیماری روانی بود. همچنین لحظاتی پس از وقوع حادثه در حالی که ماموران مراسم در حال خارج کردن این زن از سالن بودند، او در حالی که فریاد می‌زد، از حل نشدن مشکلاتش و عدم پوشش آن در رسانه‌های تایلند شکایت می‌کرد.

پلیس تایلند در حال تحقیقات در مورد این حادثه است.

فیلم حمله بیمار روانی به خبرنگار زن تایلندی را در زیر مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید .

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

منطبق با کلید واژه: کلیپ حوادثویدیو کلیپ