خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶
خانه » فرهنگ و هنر » حمایت بی سابقه صدا و سیما با پخش تیزر فیلم لاک قرمز + عکس
حمایت بی سابقه صدا و سیما با پخش تیزر فیلم لاک قرمز + عکس

حمایت بی سابقه صدا و سیما با پخش تیزر فیلم لاک قرمز + عکس

حمایت بی سابقه صدا و سیما با پخش تیزر فیلم لاک قرمز صدا و سیما در حرکتی جالب پخش 500 تیزر رایگان به فیلم لاک قرمز داد .

پخش تیزر فیلم های سینمایی ایران از شبکه های ماهواره ای صدا و سیما را به حمایت از این قسم تبلیغات انداخت و به فیلم لاک قرمز 500 تیزر رایگان داده شد .

حمایت بی سابقه صدا و سیما از پخش تیزر فیلم لاک قرمز

لاک قرمز

تیزر رایگان فیلم لاک قرمز بی شک در جهت حمایت از فیلم ها و جذب تهیه کنندگان فیلم های ایرانی برای پخش تیزر تبلیغات خود در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده است .

صدا و سیما در اقدامی بی سابقه 500 تیزر رایگان به فیلم لاک قرمز داد تا حمایت خود را از سازندگان فیلم های ایرانی نشان دهد .

همزمان با رونمایی پوستر فیلم «لاک قرمز» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی، پخش‌کننده‌ی آن اعلام کرد که در یک اقدام بی‌سابقه به این فیلم 500 نوبت تیزر رایگان داده‌اند.

سعید خانی ـ مدیر پخش شرکت نسیم صبا ـ با اشاره به اینکه «لاک قرمز» ا 11 آذرماه در گروه سینمایی آفریقا اکران می‌شود، به ایسنا گفت: یکی از اتفاقات جالب توجه برای این فیلم این است که صداو سیما پخش 500 نوبت تیزر رایگان را به فیلم اختصاص داده که در چند وقت اخیر بی‌سابقه بوده است.

خانی با ابراز امیدواری از اینکه این اتفاق برای دیگر فیلم‌های سینمایی هم بیفتد و آن‌ها نیز از امکان پخش مناسب تیزرهایشان در رسانه ملی برخودار باشند، ادامه داد: همچنین امیدوارم با این تیزرها و حمایت شهرداری برای تبلیغات محیطی و نیز برنامه‌های دیگری که تدارک دیده‌ایم، فیلم «لاک قرمز» در اکران موفق باشد و به نظر می‌رسد می‌توان فروش خوبی را برای آن پیش‌بینی کرد.

او افزود: پوستر «لاک قرمز» که در بخش نگاه نو سی‌وچهارمین جشنواره‌ی فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم شده بود، توسط محمدحسین هوشمندی طراحی شده است.

«لاک قرمز» یکی از آثار راه یافته به بخش نگاه نو سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر بود که با فیلمنامه‌ای اجتماعی به قلم امیر عبدی روایتگر زندگی یک خانواده است. در این اثر سینمایی به تهیه‌کنندگی کامران مجیدی و مجید مجیدی  علاوه بر پردیس احمدیه و پانته‌آ پناهی‌ها، مسعود کرامتی، بهنام تشکر و رسول نقوی هم بازی کرده‌اند.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter