خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶
خانه » کلیپ » کلیپ اجتماعی » کلیپ حمایت شبکه بی بی سی از حقوق های نجومی مدیران در ایران
کلیپ حمایت شبکه بی بی سی از حقوق های نجومی مدیران در ایران

کلیپ حمایت شبکه بی بی سی از حقوق های نجومی مدیران در ایران

کلیپ حمایت شبکه بی بی سی از حقوق های نجومی مدیران در ایران دانلود فیلم حمایت شبکه ماهواره ای بی بی سی BBC از دریافت حقوق های نجومی مدیران در ایران

خبر دریافت حقوق های نجومی برخی از مدیران در ایران آنقدر بین سیاسیون ایران جنجال ایجاد کرده است که تمام مردم ایران از آن مطلع هستند ، حقوق های چند صد میلیونی که ماهانه به حساب برخی از مدیران واریز میشد .

حمایت بی بی سی از حقوق نجومی مدیران

حمایت بی بی سی از مدیران

این حقوق های نجومی صدای تمام مردم ایران را درآورد و حتی سیاسیون نیز نتوانستند دریافت حقوق های نجومی مدیران را تکذیب کنند و با انتشار فیش حقوقی این مدیران از حقوق های چند صد میلیونی این افراد رونمایی شد .

پس از آن بسیاری از مردم با چالش فیش حقوقی با انتشار فیش های حقوقی خود که از رقم های کمتر از دو میلیون حمایت میکرد به مقایسه با حقوق های چند صد میلیونی مدیران پرداختند تا شاید کمی سیاستمداران ایران را شرمنده کنند .

در این بین که همه ایران با هم همصدا شده و دریافت حقوق چند صد میلیونی مدیران را غیر قانونی و حق خوری میدانند شبکه ماهواره ای بی بی سی که همیشه خود را حامی مردم ایران معرفی مینموده به حمایت از مدیران پرداخته و دریافت حقوق های نجومی را حق آنها میداند .

حمایت بی بی سی از حقوق نجومی مدیران

حمایت بی بی سی از حقوق نجومی مدیران

شبکه BBC در نشست با کارشناسان و حتی برنامه نوبت شما به گونه ای رفتار نموده که کاملا حمایت بی بی سی از مدیران دیده میشود در شرایطی که در ایران به گونه ای کاملا واضح پیداست که تمام مردم از این حقوق های نجومی ناراضیند.

در زیر فیلم حمایت شبکه بی بی سی فارسی از حقوق نجومی مدیران را مشاهده میفرمایید 

دانلود کلیپ حمایت BBC از مدیران حقوق نجومی


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter