خانه » اخبار » اجتماعی » حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون + عکس

حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون + عکس

حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون حمایت باربارا بوش دختر جوان جورج بوش از هیلاری کلینتون .

در بازار داغ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باربارا بوش دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون اعلام حمایت کرد .

حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون

باربارا بوش دختر جورج بوش

باربارا بوش Barbara Bush دختر جورج بوش رئیس جمهور سابق آمریکا با حضور در نشست حمایت از هیلاری کلینتون در پاریس حمایت خود را از هیلاری کلینتون اعلام کرده است .

در حالی که مبارزات انتخاباتی نامزدهای اصلی جانشینی باراک اوباما تشدید شده است، حمایت خانواده رئیس‌جمهور سابق جمهوریخواه آمریکا از نامزد دموکرات‌ها هم ادامه دارد.

حمایت چهره‌های دولت سابق جمهوریخواه آمریکا از هیلاری کلینتون ادامه دارد و چندی قبل نیز جورج بوش پدر رئیس‌جمهور اسبق که پسرش سلف باراک اوباما بوده، تاکید کرد در انتخابات 2016 به نامزد دموکرات رای می‌دهد.

 حالا خبر رسیده که دختر رئیس‌ جمهور سابق آمریکا در نشستی در پاریس شرکت کرده که این نشست، برای جمع آوری کمک‌های مالی برای هیلاری کلینتون بوده است.

حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون

حمایت دختر جورج بوش از هیلاری کلینتون

این نشست که روز شنبه در پایتخت فرانسه برگزار شد، یک میهمان خاص داشته است: باربارا بوش، دختر جورج بوش رئیس‌جمهور سابق آمریکا.

روزنامه دیلی میل با انتشار خبر حضور دختر بوش در این نشست، نوشته است: «جورج هربرت واکر بوش (جورج بوش پدر) تنها عضو خانواده بوش نیست که شاید به هیلاری رای دهد».

در این گزارش آمده است: «باربارا بوش 34 ساله که یکی از دخترهای دوقلوی جورج بوش است، شنبه شب را در میهمانی با هما عابدین در تجمع جمع آوری کمک مالی برای کلینتون سپری کرد و حداقل 5000 دلار به این منظور اختصاص داد».

هما عابدین، برگزارکننده نشست پاریس بوده؛ کسی که نائب رئیس دفتر هیلاری کلینتون در زمان تصدیگری وزارت خارجه بود و اکنون نیز به عنوان نایب رئیس ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری 2016 او مشغول به فعالیت است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*