خانه » ویدیو کلیپ » کلیپ هنرمندان » کلیپ حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی و واکنش به مخالفین گلشیفته
loading...

کلیپ حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی و واکنش به مخالفین گلشیفته

کلیپ حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی و واکنش به مخالفین گلشیفته دانلود کلیپ شنیدنی از حمایت بهزاد فراهانی از دخترش گلشیفته فراهانی و مقابله با مخالفین گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی بازیگر خوب ایرانی که مدت هاست با خروج خود از ایران جنجال بزرگی به پا کرد و پس از آن با برهنه شدن و انتشار عکس های برهنه خود در مجله فرانسوی و همچنین بازی نقش های فاحشه و رقاصه به شدت از فرهنگ ایرانی دور شد این روزها با منتقدین خود رفتار مناسبی نداشته است .

حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی

بهزاد فراهانی و گلشیفته فراهانی

در پی کلیپ مصاحبه گلشیفته فراهانی با شبکه بی بی سی که در آن گلشیفته فراهانی در پاسخ به سوال مجری بی بی سی که از انتقاد مردم ایران از وضعیت و فعالیت های گلشیفه فراهانی پرسید و با پاسخی جالب که گفت آنها برای خودشان میگویند و من کار خودم را میکنم بی توجهی خود نسبت به مردم ایران را نشان داد .

برای مشاهده کلیپ مصاحبه گلشیفته فراهانی با بی بی سی به لینک زیر مراجعه فرمایید .

مصاحبه گلشیفته فراهانی با بی بی سی

حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی

کاری به این نداریم که برهنگی و وضعیت گلشیفته فراهانی به خود وی مربوط است اما یک هنرمند باید آنقدر برای نظر مردم احترام قایل باشد که حتی اگر فحشی از آنها شنید با خوشرویی پاسخ دهد نه اینکه خود کسی باشد که به نظر هیچ کس جز خود احترام نگذارد .

اخیرا بهزاد فراهانی پدر گلشیفته فراهانی در مورد انتقاد های مردم از وضعیت گلشیفته فراهانی در فیلم های خارجی به حمایت از وی پرداخته و به منتقدین گلشیفته فراهانی حمله کرده است .

حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی

بهزاد فراهانی

بهزاد فراهانی در فایل صوتی که اخیرا از وی منتشر شده است با حمایت از آنچه که کارهای هنری  (شما بخوانید ضدفرهنگی) دخترش خوانده، گلشیفته را یکی از مفاخر سینمای ایران معرفی می‌کند.

در زیر فیلم حمایت بهزاد فراهانی از گلشیفته فراهانی را مشاهده میفرمایید .

بیشتر بخوانید :  کلیپ جنجالی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی و بی احترامی به مردم

دانلود کلیپ واکنش بهزاد فراهانی به منتقدین گلشیفته فراهانی

2 دیدگاه

  1. سلام و … چنین بابایی . تهوع میگیرم ازچنین اشخاصی . چه حمایتی از یک بی آبرو .کثیف.هرزه .پدر هم که با دیدن بدن عریان دختر … لذت میبرد

  2. سلام وخاک توسرچنین بابایی حقم میگیره ازچنین اشخاصی چه حمایتی یک فاحشه بی آبرو

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*