خانه » اخبار ستارگان » حضور آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی در برنامه دورهمی

حضور آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی در برنامه دورهمی

آزاده صمدی در برنامه دورهمی

دورهمی

دورهمی یکی از پرطرفدار ترین برنامه های تلوزین طی ماه های اخیر بوده است. این برنامه که از شبکه نسیم پخش میشود از اسفند 94 به روی آنتن رفته است.یکی از عوامل جذابیت این برنامه بخش گفتگو با افراد مشهور است.

دورهمی تا ماه آینده به صورت یک روز در هفته پخش می شود یکی از تهیه کنندگان «دورهمی» از کاهش پخش قسمت های این مجموعه به یک شب در هفته خبر داد. هاشم رضایت درباره وضعیت فعلی و ضبط سری جدید «دورهمی» گفت: همچنان منتظر اعلام آمادگی مهران مدیری برای آغاز ضبط سری جدید هستیم. از میان قسمت های ضبط شده تنها چهار قسمت باقی مانده که با تصمیم مدیران شبکه به این نتیجه رسیدیم که برای ایجاد فرصت کافی تا آغاز ضبط سری جدید، پخش مجموعه به یک شب در هفته کاهش یابد.

در واقع جمعه شب ها مجموعه از میان چهار قسمت ضبط شده پخش خواهد شد و شنبه شب ها نیز به صورت تکراری روی آنتن می رود. پنجشنبه ها نیز فعلا پخش نخواهیم داشت. وی درباره زمان آغاز ضبط سری جدید «دورهمی» گفت: در روزهای پیش رو جلساتی با مهران مدیری خواهیم داشت و درباره زمان آغاز ضبط سری جدید تصمیم می گیریم. در دکور نیز تغییراتی جزئی انجام داده ایم و گروه نویسندگان جدید نیز این روزها مشغول نگارش متن ها هستند.

رضایت در پایان گفت: آزاده صمدی مهمان امشب «دورهمی» خواهد بود و آیتم نمایشی نیز با حضور تمامی بازیگران پخش می شود.

آزاده صمدی در دورهمی

آزاده صمدی در برنامه دورهمی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*