فوت حسین محب اهری به دلیل ایست قلبی + بیوگرافی

حسین محب اهری بازیگر معروف ایران به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت .

حسین محب اهری

حسین محب اهری

یکی از بازیگران و ستارگان محبوب ایران که در سال های اخیر خبرهای بسیاری از بیماری وی منتشر شده بود حسین محب اهری بود .

حسین محب اهری بازیگر توانمند ایران پس از مدت ها مبارزه با بیماری سرطان در دی 1397 به دلیل ایست قلبی به دیار باقی شتافت و جامعه هنر را سیاهپوش کرد .

مرگ حسین محب اهری در بیمارستان پس از چند روز بستری شدن و در حالی که دو بار در یک روز دچار ایست قلبی شد در بار دوم با تلاش نیروی بیمارستان احیا انجام نشد . حسین محب اهری از میان ما پر کشید .

[irp posts=”22478″ name=”بیماری سرطان حسین محب اهری بازیگر ایران + عکس”]

فوت حسین محب اهری پس از مدت ها جامعه هنر ایران را غمدار کرد که در این میان مردم ایران که خاطرات بسیاری با فیلم های حسین محب اهری داشتند نیز غمگین شدند .

درگذشت حسین محب اهری

فوت حسین محب اهری

حسین محب اهری در تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۳۰ به دنیا آمد. مدرک تحصیلی وی لیسانس ادبیات فارسی بود که از مدرسه عالی زبان در سال ۱۳۵۸ آن را دریافت کرد.

در ابتدا فعالیتش را در ۲۰ سالگی با عکاسی شروع کرد . زمانی که ۲۴ ساله بود یک دوره آموزش بازیگری را در زیر نظر آربی آوانسیان که یک کارگردان ارمنی بود گذراند و پس از آن در تئاتر مشغول فعالیت شد.

آشنایی او با فرحناز منافی ظاهر در یک گروه تئاتری شکل گرفت و آن ها پس از گذشت ۴ ماه از آشنایی با هم ازدواج کردند.

حاصل این ازدواج پسری با نام اسد محب اهری و دختری به نام یاسی محب اهری است.

[irp posts=”34219″ name=”دلیل طلاق حسین محب اهری و همسرش فرحناز منافی ظاهر + فیلم”]

این زوج هنری در سال ۱۳۷۹ از یکدیگر جدا شدند.

فوت حسین محب اهری

حسین محب اهری درگذشت

این جدایی انقدر غیر منتظره بود که حتی فرحناز منافی ظاهر در این باره اعتقاد داشت که زندگی آن ها را چشم زدند وگرنه آن ها زندگی خوبی داشتند.

فرحناز منافی ظاهر مدتی بعد در این باره مصاحبه مفصلی انجام داد و گفت :

حسین محب اهری به خانه دوستانش می‌رفت و دو سه روز به خانه نمی‌آمد. آقای محب اهری حسابی رفیق باز بود. با رفقایش می نشستند شطرنج بازی می‌کردند. من به ایشان می‌گفتم اشکالی ندارد تو میخواهی بروی دو سه روز الی یک هفته در جایی بمانی. فقط به من بگو کجاست و برو یک هفته همانجا بمان. اما به من نمی گفت کجامی رود.

فرحناز منافی ظاهر درباره علت جدایی اش گفت : حسین محب اهری به من می‌گفت می‌خواهد تنها زندگی کند. من برای او دو بچه به دنیا آوردم ، زن خوبی بودم و چند جا کار می‌کردم حتی اهل تجملات هم نبودم.

مرگ حسین محب اهری

مرگ حسین محب اهری

آقای محب اهری یک دفعه گفت می‌خواهم تنها زندگی کنم و یکدفعه هم گفت سرطان پروستات دارم. اما من گفتم اشکالی ندارد و باهم این دوره را سپری می کنیم. حتی وقتی حسین محب اهری مبتلا به اوریون شد از شدت بیماری حتی نمی توانست به حمام برود و من دست اورا می گرفتم. درون من پر از عشق بود.

البته حسین محب اهری آن موقع سرطان نداشت. اخیرا دوستی پیام داده بود که چرا شما با آقای محب اهری الان که سرطان گرفته نیستید. ایشان نمی دانست که۱۷ سال است که از هم جدا شده‌ایم. جدایی از ایشان خیلی مرا ناراحت کرد چون که من و همسر سابقم خیلی عاشق بودیم. حتی بعدا که ازدواج کردند همسرشان هم به خانه من آمد. و حتی همسر فعلی‌اش به من گفت چرا جدا شدید؟ چون حس کرد من همسر خوبی هستم. همسر تازه محب اهری می‌گفت تو حسین را لوس کردی. در مورد ماجرای طلاق، سکوت کرده بودم حتی فامیل هم ماجرای طلاق را نمی‌دانست. هنوز هم مرا همسر محب اهری معرفی می‌کنند و من سکوت می‌کنم.

حسین محب اهری و همسرش

بیوگرافی حسین محب اهری

سالها بعد حسین محب اهری برای بار دوم با خانوم مهتاب مقصودلو ازدواج کرد .

منطبق با کلید واژه: اخبار ستارگانبازیگران