خانه » اخبار ستارگان » کشف حجاب ویدا جوان و مدل شدن کتایون ماه و پلنگ !!! + فیلم

کشف حجاب ویدا جوان و مدل شدن کتایون ماه و پلنگ !!! + فیلم

کشف حجاب ویدا جوان و مدل شدن کتایون ماه و پلنگ ویدا جوان در مصاحبه از کشف حجاب ویدا جوان و مدل شدن کتایون ماه و پلنگ گفت .

ویدا جوان بازیگر زن ایران در مصاحبه ای در مورد رابطه با رسانه ها از خبر کشف حجاب و مدل شدنش در رسانه ها گفت که ارتباطش را سست کرده است .

ویدا جوان

ویدا جوان

ویدا جوان شاید حق دارد که از اخبار نادرست پیش آمده گلایه کند و رابطه اش با رسانه ها سرد شود .

کتایون سریال ماه و پلنگ این روزها بسیار مورد توجه قرار دارد و کتایون کسی نیست جز ویدا جوان .

کشف حجاب ویدا جوان بر اساس عکس های منتشر شده از ویدا جوان در تئاتری بود که با کلاه گیس به نقش آفرینی پرداخته بود و همین عکس های کشف حجاب ویدا جوان نامیده شد و در برخی رسانه ها منتشر شد .

بی شک برخی رسانه ها بی توجه به واقعیت ماجرا و بدون تحقیق دست به انتشار مطالبی میزنند که با آبروی بازیگران و ستارگان ایران بازی میشود که باعث ناراحتی ستارگان از رسانه ها میگردد .

ویدا جوان نیز از این جمله بازیگران بوده که با یک خبر اشتباه رسانه ها و بی توجهی برخی رسانه ها که عکس هایی را با عنوان کشف حجاب ویدا جوان منتشر کردند از رسانه های ایران دلسرد شده است .

کشف حجاب ویدا جوان

کشف حجاب ویدا جوان

ویدا جوان در مصاحبه خود از اخبار مبنی بر مدل شدن و مانکن شدنش و همچنین خبر کشف حجاب اش برای سردی با رسانه ها گفت .

مدل شدن ویدا جوان نیز از گلایه های بازیگر نقش کتایون در فیلم پلنگ و ماه بود که عکس های منتشر شده از وی را به مدل شدن وی نسبت داده اند .

بی شک ما از سمت سایت اولی ها به ویدا جوان حق میدهیم که اینگونه از دست رسانه های ایران دلسرد شود و خواهشمندیم که رسانه های ایران توجه بیشتری به بازیگران و ستارگان عزیز کشورمان بکنند و هر خبری را به صرف اینکه بازدید دارد منتشر نکنند .

فیلم مصاحبه ویدا جوان در مورد کشف حجاب ویدا جوان را مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ ویدا جوان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*