خوش آمدید - امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » ورزشی » حجاب دعاء الغباشی بازیکن زن مصری در المپیک 2016 + عکس
حجاب دعاء الغباشی بازیکن زن مصری در المپیک 2016 + عکس

حجاب دعاء الغباشی بازیکن زن مصری در المپیک 2016 + عکس

حجاب دعاء الغباشی بازیکن زن مصری در المپیک 2016 عکس جالب از حجاب بازیکن زن والیبال ساحلی تیم مصر در المپیک 2016 ریو برزیل

حجاب دعاء الغباشی در المپیک ریو

دعاء الغباشی

دعاء الغباشی بازیکن زن مصری که با حجاب خود در بازی والیبال ساحلی تیم ملی مصر و آلمان در المپیک 2016 ریو برزیل وارد بازی شد صحنه ای جالب را در بازی های المپیک خلق کرد که حجاب زن مصری مورد توجه بسیاری قرار گرفت .

رقابت های والیبال ساحلی بانوان المپیک 2016 ریو در شش گروه مقدماتی برگزار می شود. در گروه A تیم های برزیل، روسیه و لهستان حضور دارند. در گروه B نیز تیم دوم برزیل، چک، آرژانتین و اسپانیا قرار گرفته اند. آمریکا، سوئیس ، استرالیا و چین هم تیم های حاضر در گروه C هستند. آلمان، مصر، ایتالیا و کانادا هم گروه D را تشکیل داده اند. گروه E با حضور تیم های کانادا ، هلند، آلمان و تیم دوم سوئیس تشکیل شده و در نهایت در گروه F هم تیم های ونزوئلا، کاستاریکا، تیم دوم استرالیا و تیم دوم هلند حضور دارند.

حجاب دعاء الغباشی در المپیک ریو

دعاء الغباشی

یکی از صحنه های جالب این رقابت ها روز گذشته رقم خورد، جایی که تیم های آلمان و مصر به مصاف هم رفتند. در این دیدار دعاء الغباشی یکی از بازیکنان مصر حجاب داشت و با این حجاب بیشتر از هر بازیکن دیگری جلب توجه کرد.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter