خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار » حاملگي دختران 15 و 17 ساله به منظور جهاد نکاح
حاملگي دختران 15 و 17 ساله به منظور جهاد نکاح

حاملگي دختران 15 و 17 ساله به منظور جهاد نکاح

دختران اتریشی خسته ازجهادنکاح؟!/تصاویر

دو دختر اتریشی که چند ماه پیش از شهر وین به منظور جهاد نکاح به گروه تروریستی داعش در سوریه پیوسته بودند، با ارتباط اینترنتی با خانواده‌هایشان اعلام کردند قصد بازگشت به اتریش را دارند.
روزنامه دیلی میل انگلیس در این رابطه نوشت: این دو دختر 15 و 17 ساله اتریشی که حامله شده‌اند، در تماس اینترنتی با خانواده‌هایشان اعلام کرده‌اند که از اقدام خود پشیمان هستند و می‌خواهند به کشورشان بازگردند.
هنوز مشخص نیست که گروه داعش اجازه چنین کاری را به آنها بدهد و اینکه آنها چگونه و از چه طریقی می‌خواهند به کشورشان بازگردند.
از سوی دیگر دولت اتریش اعلام کرده است شهروندان اتریشی که به منظور پیوستن به گروه‌های تروریستی از جمله داعش از این کشور خارج می‌شوند، دیگر حق بازگشت به کشور را ندارند.
دختران اتریشی خسته ازجهادنکاح؟!/تصاویر
این دو دختر اتریشی در بهار سال جاری با فرار از وین به گروه داعش در سوریه پیوستند. آنها در پیام‌هایی که هنگام فرار برای خانواده‌شان گذاشتند، نوشتند: “ما به خدا خدمت می‌کنیم و برای او جان می‌دهیم.”
یک روزنامه اتریشی که اطلاعات مربوط به این دو دختر را منتشر کرده است، در این باره می‌نویسد: این دو دختر 15 و 17 ساله هم‌اکنون در شهر رقه سوریه که کنترل آن به دست داعش افتاده زندگی می‌کنند. آنها در قالب جهاد نکاح به ازدواج تروریست‌هایی از چچن درآمده‌اند.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها :

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter