خانه » اخبار ستارگان » حادثه برای الناز شاکردوست/شایعه ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست
حادثه برای الناز شاکردوست/شایعه ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست

حادثه برای الناز شاکردوست/شایعه ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست

ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست!

به گزارش اولی ها: الناز شاکر دوست بازیگر محبوب کشورمان در جریان فیلمبرداری فیلم سینمایی دو طبقه رو پیلوت در شهرک استقلال تهرانسر زمین خورد و بیهوش شد.

برخی رسانه های از آسیب دیدگی شدید کمر این بازیگر و احتمال ضربه مغزی شدن او خبر دادند.

ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست

ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت گفت: هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده است و من خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست را تکذیب می کنم.

وی افزود: مادر الناز شاکردوست بعد از شنیدن این موضوع وضعیت بسیار بدی را تجربه کرد زیرا فکر می کرد که این بازیگر سینما مرگ مغزی شده است.

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان فیلم سینمایی دو طبقه روی پیلوت در خصوص اخبار منتشر شده درباره ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست در صحنه فیلمبرداری این اثر گفت: هیچ اتفاق بزرگی نیفتاده است و من خبر ضربه مغزی شدن الناز شاکردوست را تکذیب می کنم.

وی در همین راستا ادامه داد: اتفاق کوچکی افتاده اما رفع شده و اصلاً آنطور نیست که اینقدر بزرگش کرده اند.ابراهیمیان با نقد رسانه منتشر کننده این خبر گفت: متاسفم که چنین اخباری به این صورت منتشر می شود. من اصلاً نمی دانم که این خبر را از کجا آورده اند.

آخرین وضعیت جسمانی الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان

صفحه اینستاگرام الناز شاکردوست با انتشار این عکس نوشت: دوستان, الناز از همه تون تشکر می کنه، حادثه پیش آمده امروز هنگام فیلمبردارى به خیر گذشت و آسیب وارد شده بزودى مداوا خواهد شد.

وضعیت جسمانی الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان

وضعیت جسمانی الناز شاکردوست روی تخت بیمارستان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی معنوی , مطالب برای اولی ها محفوظ است