خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جنجال جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو + عکس
جنجال جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو + عکس

جنجال جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو + عکس

جنجال جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو انتشار عکس های جنجالی کریستیانو رونالدو با جوراب ساپورتی زنانه که رونالدو را به باد تمسخر داد

اینگونه که پیداست تنها در ایران به تیپ بازیگران و فوتبالیست ها و یا بهتر بگوییم ستارگان و لباس های آنان توجه نمیشود بلکه در کل جهان ستارگان زیر ذره بین مردم و طرفداران آنها هستند و کوچکترین لغزشی در پوشش و تیپ هنرمندان و بازیکنان و ستارگان مشهور به سرعت به جنجالی تبدیل میشود .

جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو

ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو که این روزها در حال خوشی به سر نمیبرد و با تیم پرتغال در یورو 2016 به نتیجه قابل قبولی نرسیده است این روزها در شبکه های اجتماعی و رسانه ها برای جوراب ساپورتی که پوشیده است به باد تمسخر گرفته شده است .

جوراب ساپورت شکل زنانه که کریستیانو رونالدو آن رو پوشیده و در شکار دوربین های مردم افتاده است این روزها دست به دست در حال چرخیدن است و کاربران به شکل های گوناگون به تمسخر بازیکن محبوب فوتبال دنیا میپردازند .

جوراب ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو

ساپورت زنانه کریستیانو رونالدو

عکس کریستین رونالدو با جوراب ساپورتی دخترانه را در کنار زنان ساپورت پوش قرار میدهند و اینگونه به بینندگان میفهمانند که تیپ زنانه کریستیانو رونالدو با ساپورت زنان بسیار تمسخر آمیز است .

البته برخی از طرفداران کریستیانو رونالدو بازیکن محبوب تیم رئال مادرید از فواید پزشکی این جوراب گفته و دلیل استفاده کریستیانو رونالدو از این جوراب را پزشکی و برای سلامتی وی اعلام کرده اند .


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (2امتیاز مطلب : 3٫00 )
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter