خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶
خانه » اخبار ستارگان » جواد رضویان از رفتن خود از سه شو گفت + عکش
جواد رضویان از رفتن خود از سه شو گفت + عکش

جواد رضویان از رفتن خود از سه شو گفت + عکش

جواد رضویان از رفتن خود از سه شو گفت جواد رضویان در صفحه خود از رفتنش از سه شو گفت و از مردم عزیز ایران جهت رفتنش از سه شو عذرخواهی کرد

این روزها اتفاقات پر رمز و راز بسیاری در حال انجام است که بیشتر این اتفاقات در میان هنرمندان است و هر روز شخصی از حرف هایی که بعدها خواهد زد میگوید .

داستان این روزهای ایران ما شده است شبیه فیلم لاست که هر لحظه آن یک رمز و راز داشته و بینندگان را منتظر نگه میداشت تا رمزگشایی شود .

این بار جواد رضویان دلایل رفتنش از برنامه سه شو را به بعدا موکول کرد .

جواد رضویان که برای برنامه سه شو بسیار تبلیغات کرد به طور عجیبی از ادامه این برنامه کنار رفت و حال دلیل رفتن جواد رضویان از سه شو به رازی تبدیل شده که به گفته جواد رضویان بعدا پرده از این راز برخواهد داشت .

جواد رضویان با انتشار عکس بی ربط به این موضوع در مورد رفتنش از سه شو گفت .

دلیل رفتن جواد رضویان از سه شو

رفتن جواد رضویان از سه شو

جواد رضویان در وصف این عکس نوشت :

سلام و عرض ارادت خدمت تك تك شما خوبان ؛ سپاس از عنايت و حمايت هميشگيتون كه از حقير داشتيد ، اميدوارم كه روسياه و شرمنده اين همه محبت نباشم ، تك تك كامنتهاى پست قبلى رو خوندم و از يك طرف خوشحال از توجه شما عزيزان بودم از طرفي هم خجل كه واقعا الان شرايط حضور در تلوزيون رو ندارم ، حتما يك روزى به همين زودى ها اگر عمرى بود دليل اين تصميم رو خدمت عزيزتون عارض ميشم . باز هم سپاس بيكران حقير رو بپذيريد ، تا نفسى هست مديون شما هستم ، در مورد تصوير هم هيچى نگم بهتره…. دمتون گرم ، عشقتون ابدى، ياحق.


1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید
Loading...
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب برای سایت اولی ها محفوظ است
Facebook | Instagram | Pinterest | Google+ | Twitter