خانه » اخبار » اجتماعی » جنجال رقص دختر آمریکایی کریستینا کراکت و پسر عربستانی ابو سین + عکس
loading...

جنجال رقص دختر آمریکایی کریستینا کراکت و پسر عربستانی ابو سین + عکس

جنجال رقص دختر آمریکایی کریستینا کراکت و پسر عربستانی ابو سین کلیپ رقص ابو سین و کریستینا کراکت پسر عربستانی و دختر آمریکایی جنجال ساز شد .

کلیپ رقص پسر عربستانی و دختر آمریکایی که باعث زندانی شدن پسر شد .

کریستینا کراکت دختر آمریکایی و ابو سین پسر عربستانی فکرش را هم نمیکردند که فیلم رقصشان اینقدر مورد توجه قرار بگیرد که دردسرساز شود .

رقص کریستینا کراکت و ابوسین

کریستینا کراکت و ابو سین

کریستینا کراکت Christina Crockett دختر آمریکایی 21 ساله با پسران و مردان و دختران گوشه و کنار دنیا به چت تصویری نشسته و کلیپ های بدست آمده از چت هایش را منتشر میکرد .

ابوسین Abu Sin پسر عربستانی یکی از شکارهای کریستینا بود که با اینکه ابوسین با زبان عربی حرف میزد و کریستینا از حرف هایش چیزی متوجه نمیشد اما از وی ویدیوهایی در صفحه اش منتشر کرد که برای ابوسین دردسرساز شد .

اینگونه که پیداست کریستینا با پوشیدن لباس های برهنه و انجام حرکات تحریک آمیز سعی بر به واکنش کشاندن طرف مقابل خود در چت را داشته است .

رقص کریستینا کراکت و ابو سین

کریستینا کراکت و ابو سین

کلنل فواض المیمان، سخنگوی پلیس ریاض، گفت: «ویدیوهای ابو سین انتقادات بسیاری را به همراه داشت. بسیاری از مردم خواستار تنبیه او بودند.»

ابو سین و کریستینا کراکت کاملا تصادفی در یک سایت چت تصویری با هم آشنا شدند. سپس ویدیوهای مبادله شده بین آن‌ها، که شامل صحنه‌های رقص نیز بود، در وبسایت یوتیوب بارگذاری و از آن طریق هزاران “فالوئر” دریافت کردند.

زبانی بین ابو سین و کریستینا کراکت مشهود بود، اما ظاهرا این مسئله برای دنبال کنندگان آن‌ها اهمیت نداشت.

رقص کریستینا کراکت و ابو سین

کریستینا کراکت

کریستینا کراکت، 21 ساله، ابو سین را به یکی از چت‌های عمومی‌اش به نام “گستینگ” دعوت کرده بود. او می‌گوید: «من آن پسر عربستانی را به صفحه چت دعوت کردم. نمی‌دانستم او چه می‌گفت چون من اصلا عربی بلد نیستم، اما بقیه کاربران هم فکر می‌کردند که او خیلی بامزه است. همه از او خوششان آمده بود و فکر کنم که آن ویدیو خیلی سر و صدا کرد.»

رقص کریستینا کراکت و ابوسین

کریستینا کراکت و ابو سین

کریستینا کراکت در ادامه صحبت‌هایش گفت: «او زیاد انگلیسی صحبت نمی‌کرد و من تمام تلاشم را می‌کردم تا منظورم را به او بفهمانم؛ به همین خاطر ارتباط خوبی برقرار نکردیم… او می‌رقصید و بامزه بود. ما جفتمان می‌رقصیدیم چون امکان ارتباط کلامی وجود نداشت. خیلی جالب بود.»

ابو سین حین چت تصویری در اتومبیل به همراه دو تن از دوستانش دستگیر شد. دوستان ابو سین می‌گویند که پیش از اتمام کلیپ، او دستگیر شد. اگر او در دادگاه مجرم شناخته شود، احتمالا باید سه سال حبس را تحمل کند. ابو سین در حال حاضر به قرار وثیقه آزاد شده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*