خانه » اخبار ستارگان » جنجال فرزند پنجم دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام + عکس
loading...

جنجال فرزند پنجم دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام + عکس

جنجال فرزند پنجم دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام تانا رمزی دوست صمیمی ویکوریا بکهام از فرزند پنجم دیوید بکهام و همسرش ویکوتوریا بکهام رونمایی کرد

دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا بکهام که دارای چهار فرزند شامل سه پسر به نام های بروکلین بکهام و رومیو بکهام و کروز بکهام و همچنین یک دختر ناز به نام هارپر بکهام هستند در انتظار فرزند پنجم خود می باشند .

خانواده دیوید بکهام

دیوید بکهام و همسرش و فرزندانش

دیوید بکهام با نام کامل دیوید رابرت جوزف بکهام (به انگلیسی: David Robert Joseph Beckham) (زاده ۲ مه ۱۹۷۵ در لندن) فوتبالیست مشهور بریتانیایی است. او اولین بازی ملی خود را در اول ژوئن ۱۹۹۶ انجام داد. وی به عنوان یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان شناخته می‌شود. همسر او ویکتوریا آدامز یکی از خوانندگان گروه اسپایس گرلز است. او چهار فرزند به نام‌های بروکلین (متولد ۴ مارس ۱۹۹۹)، رومیو (۱ سپتامبر ۲۰۰۲)، کروز (۲۰ فوریه ۲۰۰۵)و هارپر (متولد ۱۰ژوئیه ۲۰۱۱) دارد. او دارای دو توپ طلا است و یک بار بازیکن سال اروپا شده است. وی یازده بار زیبا ترین بازیکن فوتبال شده است.

خانواده دیوید بکهام

دیوید بکهام و فرزندانش

دیوید بکهام در کار های خیر خواهانه نیز شرکت موثر دارد بگونه ای که تمام دستمزد خود در پاریسن ژرمن را که در آن زمان بیشتر از دستمزد تمام فوتبالیست ها بود را به سازمان کودکان سرطانی اهدا کرد.

دوست صمیمی خانواده بکهام اعلام کرد که این خانواده مشهور انگلیسی در انتظار فرزند پنجم هستند.

خانواده دیوید بکهام

دیوید بکهام و همسرش و فرزندانش

تانا رمزی همسر گوردون رمزی سرآشپز ، رستوران دار و شخصیت مشهور تلویزیونی که دوست صمیمی ویکتوریا بکهام 42 ساله است اظهار داشت که این زوج مشهور انگلیسی در انتظار فرزند پنجم خود هستند.

دیوید بکهام و همسرش دارای 3 فرزند پسر و یک دختر هستند و هربار تولد بچه ها با اجاره یک طبقه کامل بیمارستان سوژه رسانه بوده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*